Jump to content

Jak nastavit aby pri nove objednavce prisel email??


unzigmena

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ahojík mám nastavenou správně to zasílání tich e-mailů...Ale i přes to tam někde mám chybičku...
Jedná se mi o to, že zákazníkovi přijde e-mail s potvrzením o objednávce v pořádku.,...
Mně bohužel přijde místo seznamu zboží toto : {products} {discounts}
Ale jinak je vše v přádku jak cena...tak číslo objednávky tak adresa dodání atd...Prosím o radu...
Děkuji [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Zdravím, vrací se k tomuto tématu, protože bych chtěl poradit, kde co nastavit, aby se mi i v oznámení objednávky, které přijde na mail z modulu Mail alert : označovalo stejné označení jako na objednávce co přijde zákazníkovi a značí se mi v administraci. Pro číslování používám moduly Order refence a Numerique. Mám Prestu 1.6.0.9. Teď se mi označuje náhodnými písmeny a pro zákazníka normálně, tak jak jsem si nastavil číslováním.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 potřebujete tuhle úpravu v kódu modulu mailalerts php

www.prestacesky.cz/nejen-datum-ale-i-cas-v-emailu-objednavky-mailalerts-ps-1-5/

 

kde změníte jeden řádek.

 

Zdravím, vrací se k tomuto tématu, protože bych chtěl poradit, kde co nastavit, aby se mi i v oznámení objednávky, které přijde na mail z modulu Mail alert : označovalo stejné označení jako na objednávce co přijde zákazníkovi a značí se mi v administraci. Pro číslování používám moduly Order refence a Numerique. Mám Prestu 1.6.0.9. Teď se mi označuje náhodnými písmeny a pro zákazníka normálně, tak jak jsem si nastavil číslováním.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...