Jump to content

Hlídací pes


Gerhard-RK

Recommended Posts

Jistě znáte tuto funkci z různých eshopů, kde si zákazník nastaví u jednotlivých výrobků hlášení změn skladových zásob na email.
Velice by se mi tento modul hodil, ale i po dlouhém hledání jsem nic podobného nesehnal. Pokud ho někdo máte nebo víte kde ho stáhnout či koupit, napište prosím informace kde je možné tento modul získat. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Jistě znáte tuto funkci z různých eshopů, kde si zákazník nastaví u jednotlivých výrobků hlášení změn skladových zásob na email.
Velice by se mi tento modul hodil, ale i po dlouhém hledání jsem nic podobného nesehnal. Pokud ho někdo máte nebo víte kde ho stáhnout či koupit, napište prosím informace kde je možné tento modul získat. Děkuji


O ten modul bych měl také zájem,
ale co vím, tak ještě nikdo tento doplněk nenapsal pro Prestu. Konkurent XIO tento modul má, ovšem za finanční injekci, což lze pochopit že?

:-P
Link to comment
Share on other sites

Tímto poptávám zdejší programátory, pokud tu nějací jsou, zda-li by byli schopni vytvořit tento modul za finanční úhradu. Nabídky mi posílejte prosím do PM. Děkuji.


Tak důležité je vědět,
jaké by mělo být zadání - funkce takového programu! Asi především pohyb cen, ten nebude asi tak často aktualizován, dále hlídání stavu počtu skladem, možná také doprovázející články k produktu, tím myslím recenze, fotogalerie, komentáře ap.

Parametrů může být více,
nejspíš bych vycházel z podobného modelu jako je to u změn stavů zákaznických objednávek, tímto podobným stylem bych řešil hlídacího psa!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...