Jump to content

Odstranění nechtěného popisku produktu


Gaston17

Recommended Posts

Prosím o radu ...

potřebuju ostranit popisky v produktech (zaelipsované v obrázku v příloze). Vůbec nevím kde se k tomuto účelu upravuje kód a jak. Hledám dnes celý večer, ale nic :( Můžete mi pls napsat celou cestu k cílovému souboru a popř. i způsob jak toto odtranit?

Budu Vám moc vděčný, předem díky moc všem

14601_ltQCVydCIEZkGCK5NSfT_t

Link to comment
Share on other sites

Prosím o radu ...

potřebuju ostranit popisky v produktech (zaelipsované v obrázku v příloze). Vůbec nevím kde se k tomuto účelu upravuje kód a jak. Hledám dnes celý večer, ale nic :( Můžete mi pls napsat celou cestu k cílovému souboru a popř. i způsob jak toto odtranit?

Budu Vám moc vděčný, předem díky moc všem


To není popisek,
ale informace zda je PRODUKT skaldem, či objednán, či jiné informace dle uvážení prodejce! Tohle bych asi neodstraňoval, ztrácí tím zákazník přehled o stavu resp. dostupnosti produktu! Pokud si Prestu dáš do češtiny, bude tento popisek jistě pro tebe mít již logický význam!

A nebo si dělej co chceš :cheese:
Link to comment
Share on other sites

Prosím o radu ...

potřebuju ostranit popisky v produktech (zaelipsované v obrázku v příloze). Vůbec nevím kde se k tomuto účelu upravuje kód a jak. Hledám dnes celý večer, ale nic :( Můžete mi pls napsat celou cestu k cílovému souboru a popř. i způsob jak toto odtranit?

Budu Vám moc vděčný, předem díky moc všem


To není popisek,
ale informace zda je PRODUKT skaldem, či objednán, či jiné informace dle uvážení prodejce! Tohle bych asi neodstraňoval, ztrácí tím zákazník přehled o stavu resp. dostupnosti produktu! Pokud si Prestu dáš do češtiny, bude tento popisek jistě pro tebe mít již logický význam!

A nebo si dělej co chceš :cheese:


Díky moc za radu ... tak teda potřebuju odstranit informaci o dostupnosti :)
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, řešení následující:

themes/tvoješablona/product-list.tpl -> odmazat řádek:

{if ($product.allow_oosp OR $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}



Přesně tohle jsem potřeboval ... bůh ti žehnej :) Neee, fakt díky, já to za boha nemohl najít.
Link to comment
Share on other sites

Musíš na to jít logicky :)

Kde to asi tak bude? -> V šabloně
U čeho to je? -> Produkt
Je to seznam produktů nebo detail? -> Seznam (List)
Co hledám? -> K dispozici (Availability)
Co s tím chci udělat? -> Vymazat :)


Jj, já na to takhle nejdřív šel, ale nenašel jsem to ... abysme si rozumněli, jsem téměř úplný laik v této oblasti, ale snažím se no. Kouknu na to, teď musím ještě chvíli makat v práci :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...