Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

 

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w prestashop i stąd mam małe pytanie. Chciałem przerobić w pewien sposób blocklayered i wrzuciłem go do modules w mojej templatce. Mimo to nadal mi wywołuje z modules z folderu głównego. Jak zrobić, żeby wywoływał mi blocklayered z modules z folderu template.

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

PrestaShop nie posiada możliwości nadpisywania plików modułu czyli np. blocklayered.php - bo jak rozumiem o to chodzi? Jeśli tylko o widoki to powinieneś działać na np. themes/twoj_temat/modules/blocklayered/nazwa_pliku.tpl

Niestety nie, chodzi o modyfikację tworzonego tam zapytania SQL, poprzez dodanie dodatkowego pola.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

w tym wypadku tak jak już Krystian wspomniał - nie ma opcji utworzenia "override" pliku php modułu.

to co pozostaje to albo wprowadzanie zmian w oryginalnym pliku, albo zduplikowanie modułu ( w celu uniknięcia nadpisania zmian po aktualizacji )

Link to comment
Share on other sites

Ja to rozwiązałem w inny sposób, stworzyłem inny moduł, który nadpisuje metody blocklayered, ajax idzie przez modules/prestahome/blocklayered-ajax.php i już w module sobie wszystko to co potrzebowałem zmieniłem by dane elementy wczytywały się przez metody z mojego modułu, a nie blocklayered

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...