Jump to content

Alışveriş sepeti 1 kuruş sorunu

was

Recommended Posts

Merhaba,

Prestashop 1.6 kullanıyorum. Ürünlerde miktar indirimi yaptığımda, indirim 1 kuruş eksik görünüyor. Son ödeme sayfasında bu sorun kendi kendine düzeliyor.

Resim ekledim.

Teşekkürler

Levent 

post-774269-0-16429000-1405418421_thumb.jpg

• 4 weeks later...

Merhaba,

Prestashop 1.6 kullanıyorum. Ürünlerde miktar indirimi yaptığımda, indirim 1 kuruş eksik görünüyor. Son ödeme sayfasında bu sorun kendi kendine düzeliyor.

Resim ekledim.

Teşekkürler

Levent 

29.90 - 4.99 = 24.91

Bu hesap doğru görünüyor. 

Başka örnek var mı ?

29.90 - 4.99 = 24.91

Bu hesap doğru görünüyor. 

Başka örnek var mı ?

Mahmut Bey problem şu ki, fiyatlandırma bölümünde yaptığım indirim 5.00 ancak bu sayfada 4.99 olarak gözüküyor.

Teşekkürler 

Mahmut Bey problem şu ki, fiyatlandırma bölümünde yaptığım indirim 5.00 ancak bu sayfada 4.99 olarak gözüküyor.

Teşekkürler 

Merhabalar

İndirim oranını yüzde olarak girdiyseniz küsürat farkı oluşmuş olabilir. 

Eğer miktar olarak indirim girdiyseniz (ki öyle görünüyor) böyle bir problem olmaması gerekir. 

İlgili ürüne yönetim panelinden girdiğinizde miktar bölümünde "5.00" mı yazıyor yoksa "4.99" mu?

• 8 months later...

Merhaba, konu çok olmuş açılalı ancak cevabı olmadığı için daha sonra bakan arkadaşlara yardımcı olur diye yazıyorum. Ben de de aynı hata vardı. Ben şöyle yaptım. Önce ürün fiyatını girip kaydet ve bekle dedim. Daha sonra indirimi fiyat olarak ekleyip yine kaydet ve bekle dedim oldu. Belki yarımı dokunur diye yazdım. tabii ki tesadüfi de olabilir. Üstatlar daha iyi bilir.