Jump to content

Newsletter


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie - czy w wersji 1.5.6 jest możliwość pisania newslettera do osób, które się wcześniej zapisały?

Mam moduł, ludzie się mogą zapisywać, ale ja nie widzę listy tych osób.

Czy ktoś mi może powiedzieć (jeśli jest) gdzie jest takowa lista i możliwość pisania newlettera w formie tekstowej/html?

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem najlepiej skorzystać z jakiś firm co wysyłają mailing

śląc tak mailing z własnego serwera (szcególnie duże ilości) można łatwo wpaść na listy antyspamowe

 

 

@vekia może sie orientujesz czy subdomeny które trafiły na listę SPAM i domeny są widoczne tak samo, czy jako różne adresy?

Link to comment
Share on other sites

@vekia może sie orientujesz czy subdomeny które trafiły na listę SPAM i domeny są widoczne tak samo, czy jako różne adresy?

 

obawiam się, że tak

akurat w moim przypadku było tak, że newsletter szedł z xxx.domena.com i weszła cała domena.com.

innym razem zamiast domeny wszedł IP serwera, więc po d*pie dostały wszystkie domeny trzymane na dedyku, również te kompletnie nie związane z domeną z której szedł mailing.

 

w tym drugim przypadku sprawa się o tyle skomplikowała, że zaraz google, twitter i facebook podchwyciły ip i blokowały treści z IP przed wyświetlaniem. Objawiało się to tym, że np. każdy kto puszczał tweeta z linkiem do jakiejś domeny z dedyka widział informacje, że strona jest niebezpieczna.

 

odradzam :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...