Jump to content

Problema cache in prestashop 1.5.6.2


monova

Recommended Posts

Salut,


 


Am o problema cu cache-ul la site-ul la care lucrez in momentul de fata.


Force compile este activat, Cache este dezactivat, am ajuns sa sterg manual continutul din cache/smarty/compile si tot nu merge, inca imi arata info vechi.


 


http://144.76.85.194/~testmedial/demo/3-computere-si-periferice


Daca te uiti in site, in product list, la hover peste un produs apare o iconita, pe care daca dai click apare un quick info, care are un buton rosu. Butonul "This is good" este ce trebuie, daca apare butonul "Cumpara produsul" nu-i ok, si si mai rau, cateodata apare continut si mai vechi, apare "CUMPARA PRODUSUL", pe vremea cand din css avea alt design aplicat.


 


Deci in momentul de fata imi apar 3 stari ale butonului.. 


 


Mai am si alte optiuni de a sterge cache-ul la prestashop? :)


Link to comment
Share on other sites

 

Salut,

 

Am o problema cu cache-ul la site-ul la care lucrez in momentul de fata.

Force compile este activat, Cache este dezactivat, am ajuns sa sterg manual continutul din cache/smarty/compile si tot nu merge, inca imi arata info vechi.

 

http://144.76.85.194/~testmedial/demo/3-computere-si-periferice

Daca te uiti in site, in product list, la hover peste un produs apare o iconita, pe care daca dai click apare un quick info, care are un buton rosu. Butonul "This is good" este ce trebuie, daca apare butonul "Cumpara produsul" nu-i ok, si si mai rau, cateodata apare continut si mai vechi, apare "CUMPARA PRODUSUL", pe vremea cand din css avea alt design aplicat.

 

Deci in momentul de fata imi apar 3 stari ale butonului.. 

 

Mai am si alte optiuni de a sterge cache-ul la prestashop? :)

 

 

Mie nu-mi apare nici Cumpara produsul ... nici This is Good :))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am rezolvat :)

 

Silly me. Problema nu era de la cache, problema era in js, putin haos pe acolo, destul cat sa-mi circule sangele mai repede decat trebuie :)

 

Mersi oricum de timpul acordat si spor la treaba

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...