Jump to content

Po přihlášení neukazuje produkty


Tomáš

Recommended Posts

Prosim Vás co muze spusobovat to že když nejsem přihlášen tak mi funguje všechno jak má produkty kategorie atď. a když se regnu a prihlásim tak mi neukazuje kategorie no repektive ukazuje ale vypíše mi text v teto kategorii se nenachádzí žádny produkt please help :(

Link to comment
Share on other sites

Prosim Vás co muze spusobovat to že když nejsem přihlášen tak mi funguje všechno jak má produkty kategorie atď. a když se regnu a prihlásim tak mi neukazuje kategorie no repektive ukazuje ale vypíše mi text v teto kategorii se nenachádzí žádny produkt please help :(


Koukni se v jaké jazyce máš nastavené současné produkty pro FO a jaký jazyk máš momentálně aktivní pro web kompletně.. to je dost zásadní! Nelze totiž ukládat produkty do shopu pod jedním jazykem a mít nastaven zcela jiný, a také vypnutý/zapnutý v BO!
Link to comment
Share on other sites

Koukni se v jaké jazyce máš nastavené současné produkty pro FO a jaký jazyk máš momentálně aktivní pro web kompletně.. to je dost zásadní! Nelze totiž ukládat produkty do shopu pod jedním jazykem a mít nastaven zcela jiný, a také vypnutý/zapnutý v BO!


co je FO a BO? :)

Link to comment
Share on other sites

mam nastavene slovenska republika v dodavateloch a slovak v jazykoch ale vymazal som vsetky ine krajiny nechal som len SK a CZ a v produktoch ako to mam nastavit? v databaze predvolone mam vsetko dobre country mam dobre aj lang mam dobre

Link to comment
Share on other sites

Zkus se také podívat, jestli máš v administraci u všech kategorií a pod-kategorií nastavené oprávnění pro skupiny (groups). Musíš mít zatrženou aspoň základní (default) skupinu....


no :D vypada to blbe ale neslo mi to uz ted ani pred prihlasenim a kdyz sem tam dal
INSERT INTO `ps_customer_group` (`id_customer`, `id_group`) VALUES
   (1, 1);
INSERT INTO `ps_category_group` (`id_category`, `id_group`) VALUES
   (2, 1),
   (3, 1),
   (4, 1);



tak mi to slo ale kdyz se prihlasim tak mi to vypisuje stale ze nemam prava :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...