Jump to content

Cenová pravidla pro katalog


maposka

Recommended Posts

Dívám se např. na kategorii 61 a tam pravidlo funguje - nová cena se ale zobrazí až na stránce produktu, nikoliv ve výpisu produktu.

Ta kategorie 64 je zvláštní, ony ty produkty tam mají určené minimální množství, ale to by na cenové pravidlo asi nemělo mít vliv. Přeci jen, zkuste u té slevy dát Od množství rovné nule.

Nemáte v eshopu nastavena ještě nějaká jiná cenová pravidla? Může tam vzniknout konflikt..

Dále jsou skoro všechny produkty od nějakého množství (většinou od 2). Můžete zkusit u jednoho produktu snížit min. množství na 1?

Link to comment
Share on other sites

pravidla mám nastavená jen tahle, všechna ostatní jsem smazala....

Navíc teď jsem vyčistila cache - a obchod se mi zobrazuje v hrozném stavu, nic tam nefunguje... jako kdyby zmizela šablona, nevím. Vám se obchod nyní zobrazí normálně, když se tam podíváte???

Link to comment
Share on other sites

pravidla mám nastavená jen tahle, všechna ostatní jsem smazala....

Navíc teď jsem vyčistila cache - a obchod se mi zobrazuje v hrozném stavu, nic tam nefunguje... jako kdyby zmizela šablona, nevím. Vám se obchod nyní zobrazí normálně, když se tam podíváte???

Tak, problém byl v Cache. Po obnovení a zapnutí kompilace se nahrála cache nová. Viz. http://www.mp-patchwork.cz/alysum/cs/64-jednobarevne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...