Jump to content

Problem z rabatem dla grup klientów


jkbblzjczk

Recommended Posts

Witam.

 

Mam następujący problem:

W moim sklepie istnieją 2 grupy klientów: domyślny Klient oraz grupa Specjalna. Klient posiada 5% rabat, natomiast Specjalna 20%. Chcąc przypisać konkretnego klienta do grupy Specjalnej wyskakuje błąd, gdyż każdy klient musi być przypisany do grupy domyślnej. Więc klientów, których widziałem w grupie Specjalnej, przypisałem do obu grup. Niestety wówczas w sklepie klient przypisany do obu grup otrzymuje rabat domyślnej grupy Klient, a nie 20%, na czym mi zależało.

 

Co zrobić? Bardzo proszę o pomoc.

 

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziękuję!

Czy w rozwiązaniu zaproponowanym przez selljus.pl możliwe jest wybranie takich ustawień, żeby domyślnie osoba rejstrująca się była przydzielana do grup domyślna+standardowi, a nie tylko do domyślnej (przez co ja musiałbym ręcznie dodawać tę osobę do kategorii standardowy)?

Link to comment
Share on other sites

w standardzie nie jest to możliwie, jedynie za pośrednictwem modyfikacji kontrolera obsługującego logowanie / rejestrację (Auth Controller) - pytanie tylko, czy modyfikacja core Cię urządza ;)

 

można jeszcze za pośrednictwem modułu, tylko że w tym przypadku trzeba by było go najpierw napisać :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...