Jump to content

Obrázek v popisu kategorie


PetrDerp

Recommended Posts

Zdravím,

sice se mi podařilo v různých jazycích vygooglit asi 100 návodů, jak to udělat, ale mě nefungovalo nic.

 

Prosím tedy o radu, jak v aktuální verzi Prestashopu zakázat, aby se zobrazoval obrázek v pozadí popisu kategorie? 

Tzn. mám hlavní kategorii Dámské prádlo a v této kategorii 5 podkategorií (podprsenky, kalhotky,...). A líbilo by se mi, kdyby obrázek v podkategorii (obzvláště v pozadí bílého textu) už nebyl. 

Momentálně se mi dokonce zobrazuje obří otazník (dříve se zobrazoval obrázek kategorie).

 

 

Vím, že je potřeba upravit soubor category.tpl, ale nedokázal jsem tam najít, co přesně tento problém dělá.

 

Děkuji mnohokrát za každou radu.

S pozdravem Petr

 

stránky: www.ceske-pradlo.cz

 

post-792844-0-37800400-1404492985_thumb.jpg

post-792844-0-89108500-1404492986_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 

pokud máte výchozí šablonu, mělo by to v category.tpl být tento kód

{if $category->id_image}style="background:url({$link->getCatImageLink($category->link_rewrite, $category->id_image, 'category_default')|escape:'html':'UTF-8'}) 0 top no-repeat; background-size:contain; min-height:{$categorySize.height}px;" {/if}

a takto jej zakomentujte

{*{if $category->id_image}style="background:url({$link->getCatImageLink($category->link_rewrite, $category->id_image, 'category_default')|escape:'html':'UTF-8'}) 0 top no-repeat; background-size:contain; min-height:{$categorySize.height}px;" {/if}*}
Edited by ČeskáPresta.cz (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heuréka!

Velice Vám děkuji za rychlou a přesnou odpověď, udělalo to přesně to, co jsem potřeboval.

Jde vidět, že pro zkušeného je to hračka. Méně zkušený plešatí. :)

České PS fórum budu chválit, kudy budu chodit.

S pozdravem Petr

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...