Jump to content

Náhled detailu produktu


Valkyrija

Recommended Posts

Zdravím.
Chtěla bych se optat. Mám trošku problém s detailem náhledu u obrázku produktu.
(Když rozkliknete produkt, v základní šabloně, objeví se hlavní obrázek produktu a pod ním další v pořadí) Když najedu kurzorem na ten hlavní obrázek, zvětšení detailu toho obrázku funguje, ale když se chci stejným způsobem na ty další, v náhledu detailu se zobrazuje stále ten první obrázek a ne ten aktuální.

Snažila jsem se googlit a hledat, nic jsem nenašla. Možná jsem nepoužila ty správné výrazy. Proto se ptám. Kuju za brzkou odpověď.
Valky

post-813979-0-99794000-1404389379_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ještě jednou uděláno: přes historii - veškeré dočasné soubory v chromu pryč, veškeré dočasné soubory přes vyčištění pc pryč. Pro jistotu restartovaný comp :D Otevřen chrom detail náhledu špatně na obrázku černé, v detailu fialové... otevřen IE - to samé (mám si stáhnout i operu a lišku, kdyby to v nich náááhodou bylo jinak? )... detail náhledu u první fotky produktu je vždy správně ale když se chcete podívat u další fotky produktu v detailu se stále zobrazuje ta první. A jestli je to jen u mě tak se picnu - klasika mno.

Link to comment
Share on other sites

Je zvláštní, že máte najednou povolený JqZoom i Fancybox. 

Co máte nastaveno v administraci? Zkuste tam nastavit Jqzoom.

Dále men napadlo, pokud jste nedělala změny v product.tpl a příslušných .css a .js souborech, zkoušel jste si stáhnout stejnou verzi Prestashopu a pouze nauploadovat na FTP příslušné soubory? (Product.tpl, product.js, product.css)

Link to comment
Share on other sites

ok... můžu poprosit o návod pro blbečky? děkuju ... A jestli míníte zda jsem se hrabala v kódu, tak ne :)
Jediné co jsem našla u konfigurace produktu je Povolit JqZoom místo thickbox na produktové stránce (povoleno) když zruším detail náhledu se nebude zobrazovat vůbec (také řešení :P  )... jsem dneska nějaká absolutně mimo, nějak mi nic neleze do hlavy.

Link to comment
Share on other sites

ok... můžu poprosit o návod pro blbečky? děkuju ... A jestli míníte zda jsem se hrabala v kódu, tak ne :)

Jediné co jsem našla u konfigurace produktu je Povolit JqZoom místo thickbox na produktové stránce (povoleno) když zruším detail náhledu se nebude zobrazovat vůbec (také řešení :P  )... jsem dneska nějaká absolutně mimo, nějak mi nic neleze do hlavy.

To je právě to divné - Jqzoom zakážete, funguje fancybox? Pokud jqzoom povolíte, funguje fancybox? Protože normálně funguje buď jeden, nebo druhý. Vám zvláštně fungují oba dva najednou...

Link to comment
Share on other sites

To je právě to divné - Jqzoom zakážete, funguje fancybox? Pokud jqzoom povolíte, funguje fancybox? Protože normálně funguje buď jeden, nebo druhý. Vám zvláštně fungují oba dva najednou...

no už vím co je JqZoom (detail náhledu), ale stále jsem nějak nepřišla na to co je fancybox a hlavně kde to najdu, zda je to v modulech nebo jinde. Neboť jsem o to nikde nezakopla... jestli chápu dobře tak thickbox je zobrazení obrázku ve zvětšené formě po rozkliknutí náhledu u produktu. Či se mýlím? Neboť to by pak vycházelo že musí při povoleném JqZoom fungovat jen detail náhledu a ne obojí (jqzoom + thickbox). Ale opravdu nikde jsem nic jiného nenašla. Může to být verzí presty? 1.5.6.1

Nebylo by řešením teda prestu updatenout alespoň na 1.5.6.2 (co jsem našla) či rovnou na 1.6.x.x ? I když popravdě nevím jak.

Edited by Valkyrija (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se za mystifikaci - fancybox je jquery plugin, který používá thickbox, což je to zvětšení obrázku po rozkliknutí.

Je to přesně tak, měl by fungovat jenom thickbox nebo jenom jqZoom. Ne oboje. Vám funguje oboje..

Zkuste si stáhnout P.S. 1.5.6.1 a přehrát product.js z nové instalace.

 

Upgrade by mohl pomoct. Je ale třeba počítat s tím, že se změní administrace (má jiný design) a změní se i front office (nová šablona). To platí pro verzi 1.6.

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se za mystifikaci - fancybox je jquery plugin, který používá thickbox, což je to zvětšení obrázku po rozkliknutí.

Je to přesně tak, měl by fungovat jenom thickbox nebo jenom jqZoom. Ne oboje. Vám funguje oboje..

Zkuste si stáhnout P.S. 1.5.6.1 a přehrát product.js z nové instalace.

 

Upgrade by mohl pomoct. Je ale třeba počítat s tím, že se změní administrace (má jiný design) a změní se i front office (nová šablona). To platí pro verzi 1.6.

Ok já to zatím vypnu. Zítra se pokusím udělat zálohu přes FileZillu - nějak se mi nechce připojit. S tím se snad poperu. Co se týká updatu tak s novou administrací nemám problém a to ani u presty 1.6 vč. vzhledu. Spíše bych asi chvíli bojovala s některými moduly. A teoreticky popravdě, klidně mohu začít úplně od začátku zase nejsem tak daleko se vším.  :D Jen bych si potřebovala být jistá že budou moduly.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se na to trochu prospala a rozhodla jsem se, že nebudu dělat z komára velblouda. Nechám to prozatím vypnuté a časem stejně budu chtít změnit pár věcí, tak to odložím na tu správnou dobu. S prestashopem se patlám vlastně jen pár dní a jsem stále tatar. Ale děkuji moc za pomoc. Alespoň jsem se něco naučila resp. dozvěděla (ač se to nezdá, ale strejda google makal snad jako nikdy ;) ) a mám hned pár věcí které se naučit. Tak ještě jednou díky moc.  :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...