Jump to content

έκανα αναβάθμιση στην έκδοση 1.6


Recommended Posts

έκανα αναβάθμιση και η κατάσταση είναι τραγικη . όλο τα administration επαθε Black out . κατηγορίες χάνονται, φωτογραφίες δεν ανεβαίνουν , τα module άλλα δουλέυουν άλλα  δεν δουλεύουν. με έχει τρελλάνει τελείως

 

Link to comment
Share on other sites

έκανα αναβάθμιση και η κατάσταση είναι τραγικη . όλο τα administration επαθε Black out . κατηγορίες χάνονται, φωτογραφίες δεν ανεβαίνουν , τα module άλλα δουλέυουν άλλα  δεν δουλεύουν. με έχει τρελλάνει τελείως

Ασε έκανα αναβάθμιση τον Μαρτιο και εγω στο ITMhellas.gr-Μεταχειρισμενοι υπολογιστές, με τα χίλια ζόρια το συνέφερα. Πολλά δεν δουλευουν καλά. Τώρα κάνω fresh install του prestashop και θα βάλω τα προιόντα ενα ενα και όλες τις ρυθμίσεις φυσικά

Link to comment
Share on other sites

Ασε έκανα αναβάθμιση τον Μαρτιο και εγω στο ITMhellas.gr-Μεταχειρισμενοι υπολογιστές, με τα χίλια ζόρια το συνέφερα. Πολλά δεν δουλευουν καλά. Τώρα κάνω fresh install του prestashop και θα βάλω τα προιόντα ενα ενα και όλες τις ρυθμίσεις φυσικά

και επαναεγκατάσταση εκανα αλλά πάλι μαύρο χάλι. Δουλεύουν τα μισά από τα Module . και ετοιμάζομαι για νέα επαναγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όλα τα modules θέλουν reset και κάπως διορθώνεται η κατάσταση.

module cannot be upgraded. Error on downloading the latest versionγάζε σε κάθε

αυτό το μήνυμα βγάζει σε κάθε update. και άλλα πολλά

module cannot be upgraded. Error on downloading the latest versionγάζε σε κάθε

αυτό το μήνυμα βγάζει σε κάθε update. και άλλα πολλά

Link to comment
Share on other sites

είχα την 1.5 και έκανα στην 1.6, απο τότε άρχισαν τα χίλια προβλήματα. Back up έχω κάνει , αλλά να γυρίσω πίσω?   update μου ζητάει να κάνω στα modules για να λειτουργούν , αλλά δεν κάνει βγάζει το μήνυμα που προανέφερα

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δείς. Το ίδιο ακριβώς έκανα και εγώ. Απο 1.5.6.2 προσπάθησα να πάω στην 1.6.0.8 και έγινε χαμός στο theme. Κάνοντας reset τα modules τα πράγματα σιγά σιγά έφτιαχναν. Θέλει πολύ ψάξιμο όμως για να αποκτήσεις τις απαραίτητες γνώσεις, οπότε ξαναγύρισα στην προηγούμενη έκδοση. Τώρα το στήνω local και βλεπουμε.

Αυτό που δέν έχω καταλάβει ακόμα είναι πώς γίνεται να κάνω export τον κατάλογο με τα προϊόντα στην έκδοση 1.6.0.8 πρίν γυρίσω στην προηγούμενη έκδοση και τώρα σε local δέν μπορώ να τον ανεβάσω.

 

Υπομονή φίλε tigatron και καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...