Jump to content

Pytanie o funkcjonalności


Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie do dwóch funkcjonalności. Poszukuje jakiegoś rozwiązania, w tym płatnego lub za opłatą.

 

1. Jak jestem na stronie produktu, na dole możemy dodać karuzele, chciałbym ją odpowiednio zmodyfikować. Posłużę się przykładem:

Mam produkt id 10 z kategorii sukienki. Karuzela na dole wyświetla produkty z kategorii sukienki(wszystkie-przewijające się).  Chciałbym, że jeśli jestem na produkcie o id 10, karuzela zatrzymała się na tym produkcie. Czyli produkty 1-9 są na lewo, a 11-więcej na prawo. Najlepiej aby ten produkt mógłby być jakoś dodatkowo wyróżniony na karuzeli. Czyli jak na karuzeli kliknę na produkt o id 20, przechodzi mi na niego i znowu karuzela ustawia się na wyświetlanym produkcie. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

 

2. Mamy stronę kategorii i chciałbym aby była ona 1 kolumnowa, ale żeby filtry nadal istniały(mają się wyświetlać obok siebie). Tzn. filtry mają być nad produktami. Mała wizualizacja:

                        MENU

Filtr 1   Filtr 2   Filtr 3   Filtr 4  Filtr 5

Produkt 1      Produkt 2    Produkt 3

Produkt 4      Produkt 5    Produkt 6

 

3. Osobne menu boczne dla CMS. Strona dwu kolumnowa

 

                         MENU

M                      tekst ssd
E                      tekstdsa
N                      tekstasdd
U                      tekstsffass
C                      tekstdasd
M                      tekstdsads
S                      tekstasdd

 

Podkreślę jeszcze raz. Jeżeli, nie ma gotowych rozwiązań, a ktoś jest chętny(z doświadczeniem) zrealizować te moduły to z chęcią zapłacę.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...