Jump to content

Rejestracja firmy - pole NIP


MyJoy

Recommended Posts

Witam

W prestashop 1.6.0.8 nie mogę sobie porardzić z poprawną rejestracją klienta, który chce się zarejestrować jako firma wpisując numer NIP w pole "Numer identyfikacyjny" zgłasza błąd - pole ape jest nieprawidłowe jeśli wpiszę numer NIP w pole "REGON" zgłasza błąd - pole siret jest nieprawidłowe. Opcję B2B mam włączoną moduł europejski numer VAT jest zainstalowany i włączony co robię nie tak, proszę o wskazówki. Zależy mi aby osoba rejestrująca się jako firma musiła podać NIP. Proszę o pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za podpowiedź, jakoś sobie poradziłem. Z formularza rejestracji usunąłem niepotrzebne pola jak REGON, NUMER IDENTYFIKACYJNY, STRONA WWW, DATĘ URODZENIA itp. Po wpisaniu w nazwie firmy wyskakuje pole NIP UE do wpisania numeru NIP jednak gdy wpiszę numer po zarejestrowaniui nie jest on widoczny w danych Klienta natomiast cały czas są widoczne pole typu REGON, NUMER IDENTYFIKACYJNY czy ADRES WWW, co zrobić aby numer NIP wpisany przy rejestracji w polu NIP UE był widoczny z zapleczu w danych klienta????

Link to comment
Share on other sites

Hmm w Lokalizacja -> Kraje przy formacie adresu mam dodany vat_number jednak po rejestracji w danych zarejestrowanego klienta numer NIP EU nie jest widoczny pomimo tego, że został dodany, może jest jakieś inne rozwiązanie???

Link to comment
Share on other sites

Hmm w Lokalizacja -> Kraje przy formacie adresu mam dodany vat_number jednak po rejestracji w danych zarejestrowanego klienta numer NIP EU nie jest widoczny pomimo tego, że został dodany, może jest jakieś inne rozwiązanie???

 

Nie widać tzn.? Większość templatek ma tak, że pole numer NIP pojawia się dopier podczas wpisywania nazwy firmy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...