Jump to content

Moduł Virtual products with combinations - nie działa


daniem

Recommended Posts

Witam.

Kilka dni temu kupiłem moduł na addons prestashop: Virtual products with combinations

 

Wydałem na niego ponad 200 zł. Okazało się że nie działa poprawnie. Mianowicie po zainstalowaniu próbuje dodać produkt. Oczywiście zaznaczam jako produkt witrualny i zakładka "Combinations" pozostaje. Super fajnie dodaje kombinacje i na koniec "zapisuje" produkt po czym zakładka "Combinations" już znika... Wtedy przechodze do info produktu wybieram jako "standardowy" produkt i zakładka "combinations" się pojawia więc dodaje kombinacje żeby to jakoś inaczej przechwycić. Później zaznaczam jako witrualny produkt i zapisuje...Po czym brak ponownie zakładki "combinations". Jestem zbulwersowany, ponieważ kupiłem moduł z oficjalnej strony za takie pieniążki i lipa. Można jakoś złożyć rreklamacje i otrzymać zwrot pieniążków? Pomocy! Platforma jaka jest zainstalowana to 1.6.0.7. Tak wiem wiem że ten moduł jest na 1.6.0.6 ale nowsza wersja zrobiła AŻ TAKĄ WIELKĄ RÓŻNICE?! Według mnie nie powinna wpłynać na ten moduł.

Link to comment
Share on other sites

czasami wersja robi wielką różnicę, nawet jeżeli chodzi o różnicę 0.0.0.1 w wersjach.

najprościej będzie przetestować moduł na wersji wskazanej przez autora

jak nie zadziała zgłosić się do pomocy technicznej

jak nie pomoże - wystosować requesta po refund

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...