Jump to content

Blok se zbozim podle ceny


Ulělej si radost

Recommended Posts

Zdravim, existuje nejaky blok, ktery by sel pridat pro vyber podle ceny?
Napr. aby tam bylo moznost vyberu do 100, 100-200, 200-300, 300-500,... clovek by na to kliknul a zobrazily by se mu vyrobky v dane cenove relaci?

Diky za napady pripadne pomoc s resenim...


Presta má v sobě řazení dle ceny od nejnižší nahoru, nebo od nejvyšší dolů... to je myslím dostačující, pak už jde o počet produktů na stránku v závislosti listování! Kdy se už konečně aměříte na přehlednost a přestanete řešit nekonečné klikatelné bludiště alá Presta???

:lol: ;-)
Link to comment
Share on other sites

Zdravim, existuje nejaky blok, ktery by sel pridat pro vyber podle ceny?
Napr. aby tam bylo moznost vyberu do 100, 100-200, 200-300, 300-500,... clovek by na to kliknul a zobrazily by se mu vyrobky v dane cenove relaci?

Diky za napady pripadne pomoc s resenim...


Presta má v sobě řazení dle ceny od nejnižší nahoru, nebo od nejvyšší dolů... to je myslím dostačující, pak už jde o počet produktů na stránku v závislosti listování! Kdy se už konečně aměříte na přehlednost a přestanete řešit nekonečné klikatelné bludiště alá Presta???

:lol: ;-)


To vim, ze je tam razeni podle ceny, ale pokud mas zbozi ve vice kategoriich, tak musis prochazet vsechny.
Chtel bych neco podobneho jako je GiftSelector na naoko.cz
Link to comment
Share on other sites

Když sháním televizi,tak jdu do kategorie televizí a je mi jedno jestli v mým cenovým rozsahu na televizi maj i dvd,ne?


No kdyz ale shanim darek a nevim jaky, vim jen kolik chci zaplatit, tak prolezat spoustu kategorii lidi moc bavit nebude...


Já si naopak myslím,
že pokud jsou produkty členěny řádně tak, jak mají být, je zákošovi zcela lhostejné jestli bude klikat 2,3 nebo 4x na cílový produkt! Pořád soudruzi zapomínáte na praktickou stránku věci, že především logická členitost do kategorií je to - co zákoš uvítá, nějaké řazení dle mého průzkumu je hovadina, postačuje řazení dle výrobce a ceny, pokud chceš nějaké širší rozšíření, je třeba už hlubších zásahů do kodu..!

Udělal jsem si průzkum u mě v rodině, posadil jsem před website s Prestou celkem 14 lidí a monitoroval jejich názor na kategorie, obsah kategorií a především třídění produktů dle zvolených kritérií - !!!doporučuji!!! to. Pokud se o PS opravdu chcete zajímat v ostrém provozu, a taktéž ji praktikovat i nadále, udělejte si malý průzkum!

Někdy mě šokuje, co prostě máte za nápady, přitom je to mnohdy lepší v dostupných konfiguracích, než ty některé zprasené moduly - díky za to, že jich je takových málo a kod se stává čistým na další úpravy!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...