Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar,

Birkaç haftadir sıyırmak üzereyim. Bir türlü iletişim bolumunu değiştiremedim. Forumdaki diğer iletişim ile ilgili konuları denememe ve incelememe rağmen bir çözüme ulaşamadim. Cache kodunu kapatip duzeltilebilir yazıyor bir konudada ama cache diye birseyde bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

52f2iw.png

Şahin bey,

İletişim sayfasinda yazılı olan bilgileri değiştirmeye çalıştığımda hiçbirşekilde değiştirmiyor. Ne yaparsam yapayım iletişim sayfasındaki bilgiler hep eski hali ile duruyor. 

Contact form tpl dosyasında yazmak istediğimizi yazdığımız halde yine aynı resimdeki adres kaliyor. Admin panelinden değiştirmeye calıştıgımda yine aynı şekilde kaliyor değişiklik olmuyor Şahin bey.

Olmuyor 1 aydır kafayı yedirtti afedersinizde :) Forumu baya gezdim konu kalabalığı olmaması açısından ama çözüm bulamadık. Yine olmadı hocam.

özelden, ftp bilgilerinizi gönderebilirsiniz...sorunu hemen düzeltiriz....gözünüzden kaçan bir şey olmalı

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More