Jump to content

Webáruház "altatása"


dudikpal

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Eljött az a pillanat, amitől féltem, vállalkozásom tönkrement.

 

Ennek ellenére nem megszűntetni szeretném az áruházat, hanem pihentetni, hogy a gugli ne büntesse szét, ha esetleg valamikor újranyitnám.

 

Nem tudom miben, de én még reménykedem :)

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm együttérzésed.

 

Gondoltam én is a katalógusmódra, de félek hogy a fogyvéd büntetne, mivel ugye a teljes kontakinfó, illetve a kötelezően feltüntetendő adatok nem lesznek kint, mivel a vállalkozás már nincs többé.

Link to comment
Share on other sites

Elvileg igaz, úgy működhet a dolog.

Át is állítottam katalógusba, eltűnt a kosárba gomb, viszont az árak sem látszódnak. Vagy inkább kommenteljem ki a kosár gombot, akkor ugye az árak maradnnának...?

Link to comment
Share on other sites

A raktárkészlet után leadóztam, így magánszemélyként tudom a továbbiakban eladni ami rajtam maradt.

Ehhez kellene az áruház felülete, hogy ne fénykép nélküli xls-ből kelljen kiturkálnom az árakat(ki tudja mennyi idő alatt kel el minden). Ezért kapcsoltam ki először a shoppot, de akkor ezek szerint a gugli büntet(mondjuk gondoltam, mivel 404-re fog futni mindig).

 

 

Szerk: Csináltam egy szállítót, ami nem szállít hungaryba, a többbit inaktiváltam, kiírtam hogy jelenleg nem lehet rendelést leadni, meg átírtam a webáruházat katalógusra. Remélem így nem tudnak belekötni.

Edited by dudikpal (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok!

 

Eljött az a pillanat, amitől féltem, vállalkozásom tönkrement.

 

Ennek ellenére nem megszűntetni szeretném az áruházat, hanem pihentetni, hogy a gugli ne büntesse szét, ha esetleg valamikor újranyitnám.

 

Nem tudom miben, de én még reménykedem :)

Részvétem, jelenleg nekem is katalógus módban van, mivel a májusi átállás nem igazán sikerült, így még a régi webshopot használom novemberig. Szerintem a katalógus mód azért nem lesz az igazi, mert árak nélkül nagyon magas lesz a visszafordulási arány. A Google-nak ez nem fog tetszeni.

 

Nem érné meg másodállásban, vagy egyéni vállalkozóként folytatni? Esetleg egy főállással rendelkező családtag nevén Bt-ként és így 4 órás alkalmazottként nem lesz különösebben magas rezsid. (én is ezt csinálom :) )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...