Jump to content

Potrzebna pomoc przy kilku rzeczach


skrzypek1364

Recommended Posts

Witam.

 

Jestem totalnie świeży w preście i potrzebuję kilka rzeczy zrobić, ale nie wiem jak.

 

Mianowicie:

 

- zainstalowanie przelewów24 (robię to sam, ale wciąż moduł nie jest zainstalowany - dziwne)

- gdzieś znalazłem miejsce to wpisywania własnych tłumaczeń, ale teraz nie wiem gdzie to było :)

- przeniesienie stronki z folderu do folderu. Strona jest pod adresem domeny, ale w folderze testowym. Chcę to przenieść już do głownej domeny i nie wiem do końca jak to zrobić

 

Jest ktoś w stanie pomóc przy tym

 

Mogę też zapłacić za zrobienie tego :)  biuro(małpa)e-sites.pl

 

Pozdrawiam

 

PS. zapomniałem dopisać. Jak zrobić aby kategorie które mam po lewej stronie wyświetlały się na każdej stronie?

Edited by skrzypek1364 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1) jaki moduł przelewów? tu na forum przewijało się kilka wersji.

2) lokalizacja > tłumaczenia

3) kopiujesz wszystkie pliki do docelowego folderu (w tym wypadku główny folder domeny) następnie w: ustawienia > seo & url zmieniasz wartość pola "base uri" na "/"

 

 

 

PS. zapomniałem dopisać. Jak zrobić aby kategorie które mam po lewej stronie wyświetlały się na każdej stronie?

sprawdź czy moduł nie ma czasami zdefiniowanych "exceptions" w moduły>pozycje, odszukaj tam listę modułów w  lewej kolumnie i kliknij ikonę edycji przy module kategorii (displayLeftColumn, blockcategories)

zobaczysz tam pole wyjątków o którym wspomniałem.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

 

A więc jeśli chodzi o kategorie, to właśnie nie ma tam nic. Tzn nie jest nic wyłączone, dlatego nie wiem co zrobiłem źle :)

 

1. Chodzi o podłączenie płatności przelewy24.pl

Ściągnąłem moduł z ich oficjalnej strony, niestety po instalacji wyskakuje komunikat, że moduł zainstalowano, ale nigdzie go nie widać.

 

Mam prestashop 1.6.0.6

 

2. Super, dzięki o to chodziło

3. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...