Jump to content

[VYŘEŠENO] problém se stránkováním


alien

Recommended Posts

Zdravim,

mam problem se strankovanim produktu v podkategoriich - kdyz chci na dalsi stranku, vyskoci to z podkategorie do nadrazene kategorie a tam samosebou to nenalezne vyrobky 101 - 200, ale 1-9, ktere na 2. strance byt nemaji a navic je to tak trochu mimo to, co melo byt vypsano, nevite nekdo co s tim?


Díky moc...

Link to comment
Share on other sites

Mam verzi 1.2.4, ze je to v SVN mi moc nepomuze, nebo spis nic moc nerekne, jelikoz nevim jak s touto informaci nalozit :-(


Máš pravdu tá chyba je už v 1.2.4, nakoľko verzia 1.2.5 je iba bezpečnostné upgrade.
SVN je vlastne systém pre vývoj Open source programov, pomocou ktorého programátori vedia prispievať do vývoja programu pri zachovaní histórie postupov. Do podrobností nechcem zabiehať.
Podstatné je že obsahuje okrem zdrojového kódu programu všetky súbory PS. V Tvojom prípade to vieš využiť tak, že si nájdeš príslušný súbor (napr. AdminProducts.php, keď stránkovanie nefunguje v administrácii) nájdeš časť ktorá zabezpečuje stránkovanie (pagination) porovnáš rozdiel medzi pôvodným súborom s najnovšou verziou a opravíš chybu (napr. v PSPade). Pri pravidelnom sťahovaní môžeš zmeny u jednotlivých súborov, opravy novoobjavených chýb sledovať priamo v programe TortoiseSVN.
Postup na stiahnutie súborov SVN a inštaláciu programu na sťahovanie nájdeš na stránke "Download":http://www.prestashop.com/en/downloads/#svn
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Takže dle rady, jelikoz strankovani nefungovalo v adminoj, tak jsem zazalohoval stary soubor a risknul prepsani hned - ted vecer se shopem nikdo nedelal - a vse se povedlo, MOCKRATE DEKUJI


Zdravím Tě,
mohl bys mi prosím Tě příblížit jak jsi ten problém odstranil? Mám totiž ten sám problém. Díky.

P.S. Pokud možno bez prohledávání BUG TRUCKERU.

Díky
Link to comment
Share on other sites

Takže dle rady, jelikoz strankovani nefungovalo v adminoj, tak jsem zazalohoval stary soubor a risknul prepsani hned - ted vecer se shopem nikdo nedelal - a vse se povedlo, MOCKRATE DEKUJI


Zdravím Tě,
mohl bys mi prosím Tě příblížit jak jsi ten problém odstranil? Mám totiž ten sám problém. Díky.

P.S. Pokud možno bez prohledávání BUG TRUCKERU.

Díky


Tak už jsem to vyřešil. Pro ty, kdo to ještě nemají vyřešeno přikládám pro verzi 1.2.5 soubor pro nahrazení stávajícího.

AdminCatalog.php

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...