Jump to content

Nie ma modułu wybierania języka na frontend


Recommended Posts

Witam,

Na mojej stronie http://folie-term.pl/ nie mam pola wybierania języka strony.

Moduł:

Blok językowy  - v1.3
Dodaje blok pozwalający klientom wybrać język zawartości Twojego sklepu.
 
Jest podczepiony w dwóch miejscach:
 
- displayHeader  1 Moduł
This hook displays additional elements in the header of your pages
oraz
- displayNav  1 Moduł
 
 

Mimo wszystko jak widać nigdzie nie pyta o język ;/

Szablon: bootstrap

Aktualna wersja 1.6

Edited by Graffmark (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

No tak też myślałem. Ale o dziwo w pozycjach miałem pokazany ten moduł w dwóch miejscach. Tak jak opisałem w pierwszym poście. Stąd moje zdziwienie.

Ale ogółem zastanawiam się, czy coś się złego nie dzieje w sklepie (który dopiero zaczyna) bo nie mogę zainstalować żadnego nowego modułu :/

Np. Ebay. Robię instalację przez PS. Zainstalowane pomyślnie i nic. Jak nie było tak dalej modułu ebay nie ma.

Wrzucam pliki na FTP \modules - i nic. Dalej nie ma pozycji ebay do zainstalowania ;/

Link to comment
Share on other sites

No tak też myślałem. Ale o dziwo w pozycjach miałem pokazany ten moduł w dwóch miejscach. Tak jak opisałem w pierwszym poście. Stąd moje zdziwienie.

Ale ogółem zastanawiam się, czy coś się złego nie dzieje w sklepie (który dopiero zaczyna) bo nie mogę zainstalować żadnego nowego modułu :/

Np. Ebay. Robię instalację przez PS. Zainstalowane pomyślnie i nic. Jak nie było tak dalej modułu ebay nie ma.

Wrzucam pliki na FTP \modules - i nic. Dalej nie ma pozycji ebay do zainstalowania ;/

 

Moduły mogą mieć cztery statusy:

- zainstalowany i niezainstalowany

- aktywny i nieaktywny

Aktywne i nieaktywne są zawsze na listach hooków.

 

Jeśli chodzi o drugi problem, to pewnie włączyłeś sobie jakieś filtry na liście modułów :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O matko faktycznie. Idę po drugą kawę...

To może jeszcze zapytam o jedno.

 

 

Chcę zrobić kilka opcji sprzedaży jednego produktu. Np wybieramy, że dany produkt ma być wyposażony w rzecz XX która dodatkowo kosztuje YYzł.

 

"Kombinacje" w produkcie wyglądały mi na taką właśnie opcje, ale dodałem 2 kombinację i nie widzę jakiegokolwiek rezultatu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...