Jump to content

Ve faktuře divná položka


Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o nějaké vodítko, či radu. Mám rozpracovaný eshop, kde jsem si při testování všiml, že když udělám objednávku a dokončim ji, tak vše se zdá být v pořádku, ale když si najedu do administrace, tak vidím, že je tam ještě další položka, kterou nemůžu vůbec nikde najít. Když na ni kliknu, tak mi to ukáže, že produkt není k dispozici. To stejné jde vidět na faktuře i dodacím listu. Je u toho i cena a také se tam objeví i nějaká sleva např.5%, ale ne vždy. Nemáte prosím tušení, jaké části nastavení by se to mohlo týkat? Do přílohy dávám screeny náhledů.

 

Moc děkuji za každou radu.

post-800109-0-83261200-1403504011_thumb.png

post-800109-0-59868500-1403504018_thumb.png

post-800109-0-09033200-1403504024_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o nějaké vodítko, či radu. Mám rozpracovaný eshop, kde jsem si při testování všiml, že když udělám objednávku a dokončim ji, tak vše se zdá být v pořádku, ale když si najedu do administrace, tak vidím, že je tam ještě další položka, kterou nemůžu vůbec nikde najít. Když na ni kliknu, tak mi to ukáže, že produkt není k dispozici. To stejné jde vidět na faktuře i dodacím listu. Je u toho i cena a také se tam objeví i nějaká sleva např.5%, ale ne vždy. Nemáte prosím tušení, jaké části nastavení by se to mohlo týkat? Do přílohy dávám screeny náhledů.

 

Moc děkuji za každou radu.

bohužel jsem zjistil, že je to asi nějaký závažnější problém. Když provedu nákup vše v tomto kroku proběhne dobře. Bohužel klientovi ale pak dorazí faktura, kde je pložka navíc. Když se navíc podívám v administraci do objednávky, tak dole, když sjedu dolů - vidím více produktů, než bylo původně nakopeno. Když si zadám jako zákazník sledování zásilky, tak se mi ukáže stránka, kde je taky bohužel nějak moc produktů, než jsem původně nakupoval. Nemůže být problém v tom, že vždy v administraci tu objednávku smažu, ale nesmažu - někde - nevím kde - databáze apod - další data, která by s tím mohla souviset?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...