Jump to content

Obsługa klienta Presta 1.6.0.6 Problem Przestało działać


pmp

Recommended Posts

Witam,

 

Nie doszukałem się odpowiedzi w czeluściach forum, więc zakładam nowy temat.

 

Po zainstalowaniu Presty na serwerze wszystko działało jak się należy.

Sprawdzałem; wysyłałem maile, robiłem zamówienia-wszystko śmigało.

Synchronizacja skrzynki przebiegła bez problemów. Maile zostały pobrane. Odpowiedzi były wysyłane.

Po którejś z kolei, masowej auktualizacji modułów (presta zgłasza taką możliwość) poprzez "aktualizuj wszystko, wysypała się osługa klienta.

 

CAŁKOWICIE!!!

 

Nie zauważyłem, że coś nie działa do momentu zalogowania się do skrzynki mailowej.

Okazało się, że mam maile, których nie widać z poziomu sklepu.

 

Woli wyjaśnienia: Synchronizacja IMAP przestała działać; to problem nr 1-

 

zgłasza błąd:

 

TECHNICAL ERROR: unable to sync.

Details:
Error thrown: [object Object]
Text status: parsererror

 

Szczegóły:(i tu już jazda bez trzymanki)

 

- Maile, które wysyłam z poziomu sklepu przychodzą z dopiskiem "[no sync]" w tytule.

- Zdarza się, że nie przychodzą

- w "obsłudze klienta" pojawiają się losowe wiadomości ze skrzynki mailowej w bliżej nieokreślonych odstępach czasu i bez większej logiki temu towarzyszącej, ale przy tym na górnym pasku nie pojawiają się powiadomienia o nowej wiadomości, ani żadne inne. Jeśli coś się napatoczyło to widać to w MENU--->PULPIT--->Powiadomienia - też niestety losowo jak sobie presta wymyśli.

 

 

Właściwie wszystko sprowadza się do tego, że sklep żyje własnym życiem. Nie wiem, czy są jakieś zamówienia, nie wiem czy są jakieś zapytania od klientów. Bajzel mam, że nie ogarniam i właściwie działa to teraz tak, jakby w stacjonarnym sklepie postawić za ladą głuchego, ślepego, niemego pracownika-w dodatku bez rąk :huh:

 

Jakies pomysły?

Link to comment
Share on other sites

O ile nie robię czegoś źle, albo w złym miejscu, to włączenie debugowania (za pomocą suwaka w menu->wydajność->tryb debugowania), nie wnosi żadnych zmian->suwak wraca sam sobie w pozycję "nie".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...