Jump to content

Problémy s DPH a cenou dopravy


webkrom

Recommended Posts

Zdravím všechny,

 

 

nemá někdo tušení, jak můžu odstranit DPH z toho AJAX okna při odkliknutí PŘIDAT DO KOŠÍKU??

Chtěl bych odstranit S DPH a BEZ DPH aniž bych musel zasahovat do kódu. Jde to? :))
A dále se nemůžu u dopravy zbavit : DORUČENÍ ZDARMA. Chtěl bych nastavit "Do 20-ti kilometrů zdarma", ale mám strach, že jinak než překladem jazyka to asi nepůjde :))

 

Předem děkuji za nápady a rady :)

 

dph.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ohledně 20. kilometrů - překlad bude asi nejčistší způsob úpravy.

S DPH a bez DPH je asi nejlepší opravdu zasáhnout do kódu - nic těžkého, najdete je v /themes/default-bootstrap/modules/blockcart/blockcart.tpl

 

Nad tim jsem uz premyslel, ale kde presne ten preklad upravit? Hádám, že to bude v PŘEKLAD OBCHODU (Front Office) a pak netusim :)) ORDER-CARRIER? Nebo jinde? :) Nechci "zbytecne" upravovat vsechny preklady, kde je FREE, ale chtel bych jen ten jeden ponkretni pro dopravu zdarma, jak mam na obrazku u toho AJAX okna :)

Dekuji

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pokud je překlad u modulu košík (blockcart), pak překlady -  překlady modulů - blockcart (toto by mělo být v tvém případě)

 

Tak bohužel takto mi to nejde....mám BLOCKCART 34, VÝRAZY 0, takže nějak nemůžu nic přeložit u tohoto konkrétního :(( Doufal jsem, že někde najdu nějaký free modul, pro výběr platby nad určité kilometry, ale bohužel, asi to vážně budu muset přepsat v kódu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...