Jump to content

moduł]Ship to pay - Prestashop 1.6


Stanleyek

Recommended Posts

Szukam modułu Ship to pay na wersje presty 1.6.x

 

Czy widział ktoś taki moduł, próbowałem z 1.5.x wgrać, niestety nie działa poprawnie.

Notice: Undefined index: p24_installment_show in /cache/smarty/compile/47/4d/94/474d9415d1d06904176c5a7fb6475a36049d21a8.file.payment.tpl.php on line 46

Notice: Trying to get property of non-object in/cache/smarty/compile/47/4d/94/474d9415d1d06904176c5a7fb6475a36049d21a8.file.payment.tpl.php on line 46

 

 

Zależy mi na tym, że przy kurierze bez pobrania (17zł) były do wyboru tylko płatność przelewem i błyskawiczne płatności/paypal

 

A kurier za pobraniem (23zł) w wyborze płatności była tylko płatność za pobraniem.

Tutaj koleś pisze, że mu działa:
http://www.prestashop.com/forums/topic/321875-shipping-cost-based-on-payment-method/
 

Edited by Stanleyek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Działa lepiej ale nie dziala poprawnie, wybrałem, poszególne możliwości płatności dla poszczególnych dostawców i pokazuje albo jedną z płatności albo powiadomienie, że moduł płatności nie został zainstalowany.

Link to comment
Share on other sites

Musi działać :)

1. Odinstaluj wszystkie moduły typu ship2pay.

2. Sprawdź w katalogu ovveride/classes/ czy nie został tam plik Hook.php (jak jest to go skasuj).

3. Zainstaluj ponownie moduł payments2carriers.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam,

 

pcpayments2carriersfree - fajny moduł ale nie działa dla multishop

 

ship2pay u mnie działa na PS1.6.0.9

ale nie obyło się bez kombinowania.

Ogólnie moduł działał w wersji 1.5 i po upgradzie do 1.6 również wszystko było ok.

Ale jak go odinstalowałem i potem próbowałem zainstalować na nowo tu już nie działa.

No niby działał ale nie pamiętał konfiguracji  tzn nie zapisywał ustawień.

Okazuje się ze po instalacji w 1.6 moduł nie utworzył tabeli ps_ship2pay w której przechowuje ustawienia.

Ręczna edycja bazy danych załatwiła sprawę i wszystko śmiga.

 

Mam nadzieje że ta informacja komuś pomoże

 

Pozdrawiam - Seba

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Witam możecie jeszcze raz dodać plik pcpayments2carriersfree do wersji 1.6.0.9 która działa pod tą wersje . Wyżej wymieniony nie jest dostępny plik dziekuje

 

Próbowałem różnych kombinacji, ale to mi nie działa mam wersje Ship to Pay v2.0 - by  oraz  pcpayments2carriersfree  żadna mi nie chce zaskoczyć może mam zła wersje pobraną bo tych wersji jest trochę na forach i  nie wiem jaka wersja pod 1.6.0.9 jest dobra.

 

za każdym razem przed instalacja czyszczę katalogu ovveride/classes/ Hook  i nic 

 

Tak wygląda moja tabela ps_shiptopay po instalacji Ship to Pay v2.0 

 

ps_shiptopay.jpg

Edited by grander (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam,

podepnę się pod temat, zainstalowałem moduł ship to pay i nigdzie nie wyświetla się konfiguracja ani nic. I nadal mogę wybrać opcję zapłaty jako płatność przy odbiorze, mimo, że przesyłka jest zatytułowana jako przedpłata.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest moduł do darmowej wysyłki przedpłata pobranie, ten moduł pozwala na przypisanie sposobu wysyłki do sposobu płatności. Jeśli masz problemy z jego instalacją to albo masz błędy serwera lub dziwną konfiguracje, albo masz jakieś śmieci w prescie które to powodują.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ moduły tego typu często pozostawiają pliki na serwerze powinieneś je na początku usunąć, wejdź w override/classes/ i usuń pliki Hook.php i PaymentModule.php tylko wcześniej zrób sobie ich kopie ponieważ jest możliwość że są dodane z innego modułu, następnie z katalogu cache usuń plik class_index.php później możesz spróbować zainstalować ten moduł ponownie.

Link to comment
Share on other sites

Nic innego oprócz 3 modułów to nie mam, t-shirt e-commerce, przelewy24 oraz cod. Próbowałem wgrać na localhoscie, to też mi nie działa na tej wersji prestyshop.

Z tymi modułami niestety zawsze były problemy. 

Jak nie będziesz radził sobie dalej z problemem odezwij się na Priv, podeślę Ci moją wersję, która mi bangla

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...