Jump to content

zjednodušení objednávky - vše na jedné stránce


M.K.

Recommended Posts

Mám problém s tím, že Prestashop má na můj vkus se zbytečně zdlouhavé objednávání. Například nabízí-li eshop jen jeden způsob dopravy či platby, není tento krok podle mne vůbec potřeba. Stejně tak se často musí vyplňovat údaje pro objednávkui nerelevantní. za "obtěžující" považuji i povinnou registraci, vždyť to lze vyřašit "na pozadí" - vyplní-li zákazníák mail, pak mu autoamticky přijde heslo se vstupem do jeho účtu.

Byl by zde ěnkdo, kdy by mě techto starosti uměl zbavit?:-) I za nějaký poplatek...

Líbí se mi, jak je vyřešena objednávka u třeba u http://www.piercing-sperky.cz/, tj. zbozi bez doplnujicich parametru jde po kliku na "do kosiku" rovnou do kosiku, kde se da ihned vyplnit udaje a jednim klikem odeslat. V pripade nutnosti výberu prametru u zbozi mne to hodi na detail zboží, kde si vyberu parametr a pak opět do objednavky - vse na jedne strance - rychle, jasne, jednoduche...

PS: pouzivam jak 1.1, tak 1.2 verzi...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Setkavam se casto s nazory majitelu eshopu, ze objednavkovy proces v Prestashopu hodne zakazniku nechape a bud si stezuji, ze objednavku nelze provest nebo odejdou a nakoupi nekde jinde (mereni v GA). Z me zkusenosti 99% eshopu voli objednavku na jedne strane a nakup bez registrace. Uprava teto casti sablony neni zrovna jednoducha... delal jsem upravu objednavkoveho procesu (viz obrazek) pro jeden eshop takze vim co to obnasi :)

post-266718-0-06177900-1365355273_thumb.jpg

Edited by Ventos312 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...