Jump to content

Zmena tlačítka - Proceed to checkout


Recommended Posts

Zdravim, bud presny. Aku sablonu riesis - zakladnu, alebo nejaku sablonu tretej strany?
Ak je to sablona tretej strany, je dobre poslat screenshot, alebo poslat link na eshop, kde to riesis.

Ak chces teda odpovede, musis obsirnejsie opisat problem. Potom odpoved na tvoju sucasnu otazku moze zniet "V prekladoch" a z toho velmi mudry nebudes, ak si to uz skusil.

Edited by Caleydon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ospravedlňujem sa za neúplné informácie

 

Jená sa o prestashop 1.6.0.6

šablóna je základná

 

No a potreboval by som preložiť tlačítko: Proceed to checkout v navigácii košíku a tiež tlačítko Pay with cash on delivery na konci pri výbere platby z modulu cash on delivery.

 

Hladal som to kade tade, danú vetu Pay with cash on delivery som našiel v module cash on delivery/views/templates/hook/payment

 

zmenil som to avšak na stránke žiadna zmena nenastala

 

preto už neviem kde by som to mal zmeniť

 

no a na koniec je tu potom ešte zmena číslovania objednávky z tých písmen na čísla, v emaily aj vo faktúre

 

Všetko sa mi to podarilo v prestashope 1.5 zmeniť a fungovalo to bez problémov...

 

Viem že som sem toho teraz možno napísal viac ako bolo vyžadované, avšak toto sú problémy ktoré teraz trápia mňa laika a ak by ste mi niekto dali odpoveď na ktorúkoľvek otázku bol by som Vám vďačný samozrejme.

Link to comment
Share on other sites

Zrejme ste doposial nenasli preklady modulov, ale v sablone. Cize: Ovladaci panel > Lokalizacia > Preklady

Potom zvolit preklad modulov, ale nie pre jadro systemu, ale pre sablonu.

 

Pre kazdy pripad, ak sa nechcete s lokalizaciou trapit, je tu plna lokalizacia, kde uz taketo problemy riesit nemusite:

http://prestashop-plus.eu/sk/doplnky/102-slovencina-pre-prestashop-16.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ďakujem pekne

 

Dalo sa to preložiť v tých prekladoch, som si nevšimol že si tam mám vybrať preklad modulov :)

ale najprv som si musel ešte v php.ini upraviť max_input_var

 

1000x ďakujem :)

 

aké jednoduché a ja to hladám kade tade v FTP

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...