Jump to content

Fordítás letiltása (megoldva)


timeatop

Recommended Posts

Egy ideig simán tudtam mindent fordítani, néhány hete viszont nem tudok bemenni a fordításokba, ezt írja ki:

 

"Warning: Your hosting provider is using the suhosin patch for PHP, which limits the maximum number of fields allowed in a form: 1000 for suhosin.post.max_vars.
1000 for suhosin.request.max_vars.
Please ask your hosting provider to increase the suhosin limit to 3737 at least or edit the translation file manually.
"

 

A szolgáltató - Domainflotta - azt mondja hogy náluk nem lehet gond mert ők megemelték ötezerre a limitet. Fórumokon viszont azt olvasom, hogy ez bizony szolgáltatói hiba.

Most mi az igazság? Mit lehet tenni?

Frissítettem ma a Bank wire modult és a megrendelés megerősítésénél a megerősítés-gomb visszaváltott angolra és nem tudom lefordítani. Ez a gomb értelemszerűen kapitális fontosságú, rengeteg megrendelést mondhatnak le emiatt.

 

1.5.6.0 verzió.

Edited by timeatop (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ha megemelték volna, nem volna problémád.

 

Próbálkozhatsz a saját php.ini-vel admin mappában, vagy egyéb trükkel amit kiveséztük már itt egy párszor.

 

Mindazonáltal sokkal egyszerűbbnek látom (tűzoltás gyanánt) FTP-vel megkeresni a fordítófájlt és simán átírni.

 

Először a /themes/tetemad/modules/bankwire/translations/ mappában keresd.

 

Ha ott nincs, akkor a modules könyvtárban, a helyén.

 

Illetve ha nincs más nyelv, a .tpl fájlban is átírhatod a gomb nevét.

Edited by pattila01 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Köszönöm, közben megoldódott.

Ezt írta a szolgáltató:

 

"Ez most egy másik PHP változó nem egyezik meg a korábban módosítottal. Most beállítottam 5001-re a max_input_vars-t."

 

Nem értem, de működik most. :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...