Jump to content

Delete Admin


Recommended Posts

παιδια καλησπερα πρεπει καταλαθως απο το panel να εσβησα τον admin και δεν μπορω να μπω στο panel  τι κανουμε

 

ρε παιδια γινεται κατι τετοιο να μου επιτρεπει να σβησω τον εαυτο μου ελεος ενταξει εγω εκανα ενα λαθος δεν μπορουσε να με σταματησει στα forum που εστηνα δεν με αφηνε εχουμε καμια λυση σας εχω ζαλισει και με καινουργια θεματα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για αρχή panel τι εννοείς; Το ΒΟ; Το panel διαχείρισης του host(cPanel πχ); 

 

Καλο είναι να βγάλεις κανένα screenshot να καταλάβω τι εννοείς... Μπορώ σίγουρα να σε βοηθήσω, αν και κατα πάσα πιθανότητα κάτι γράφεις λάθος και δεν κάνεις log

Link to comment
Share on other sites

τελικα έχουμε καμια λυση για το θέμα που έχω γραψει επειδη καιγομαι ερχονται οι μερες και πρεπει να παραδωσω στην φιλη μου για να το δείξει για την πρακτικη της

 

σας ευχαριστω παντως για ολα με έχετε βοηθησει

Edited by hacker81ha (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

απ' οτι ειδα αυτο το link που μου εδωσε netplayer ειναι για να ξεκλειδωσεις τα μέλη εαν εχουνε χάσει τον κωδικό

ετσι καταλαβα εγω εκτος εαν κάνω λαθος

Link to comment
Share on other sites

απ' οτι ειδα αυτο το link που μου εδωσε netplayer ειναι για να ξεκλειδωσεις τα μέλη εαν εχουνε χάσει τον κωδικό

ετσι καταλαβα εγω εκτος εαν κάνω λαθος

Οχι ειναι για τον admin.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω netplayer  δεν τα κατάφερα πάντως μην ανχωνεσαι το εστησα παλι σε διαφορετικο server παντως θα ηθελα

να μαθω εαν γινεται και ποιος ειναι ο τροπος για να προσθεσω τον διαχειριστη στο bo (panel)

 

και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν τα καταφερες? Η λογικη ειναι απλη. Εχεις χασει το admin password. Πας frontoffice και δημιουργεις ενα λογαριασμο πελατη απλα και μονο για να καταχωρηθει στην βαση δεδομενων το hashed password το οποιο μετα μεσω phpmyadmin το αντιγραφεις στον λογαριασμο του admin. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...