Jump to content

Fiyat ?

SametBCKC

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar;

Mevcut satışını yapmış olduğum ürünlerin fiyatları sabittir. kur ile güncelleme gereksinimine ihtiyaç duyulmuyor.

Yeni bir ürün eklediğim zaman zorunlu olarak bunu tek bir para biriminde mağazada sergiliyor fakat ben ürünlerimin istemiş olduğum kur ile görüntülenmesini istiyorum. 

Örn;

A ürünü: 10 TL  B ürünü: 20 Euro  C ürünü: 30 USD

bu şekilde mağazada sergilemek istiyorum her bir ürün için kendi belirlemiş olduğum para birimi yanında gözüksün.

Yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla.

Böyle bir şey bir eticaret sitesine neden koyulur ki...mantığı nedir?....zaten kur seçeneği sistemde var isteyen kişi istediği kuru seçer ve o kurdan ödeme yapar....

aynı sayfada 3-5 kuru aynı anda göstermenin mantığını çözmeye çalışıyorum...sonuçta ödeme yapan kişi default kur neyse onu ödemiyor mu?...

Böyle bir şey bir eticaret sitesine neden koyulur ki...mantığı nedir?....zaten kur seçeneği sistemde var isteyen kişi istediği kuru seçer ve o kurdan ödeme yapar....

aynı sayfada 3-5 kuru aynı anda göstermenin mantığını çözmeye çalışıyorum...sonuçta ödeme yapan kişi default kur neyse onu ödemiyor mu?...

Sitede sadece ürünler ve fiyatları yazıcak mevcut sistemde zaten katalog ve detaylı bilgilerinide paylaşabiliyorum benım amacım sadece fiyatlar gözüksün siteden hiçbirşekilde sipariş yada alış veriş yapılmayacak.

• 2 weeks later...

Sitede sadece ürünler ve fiyatları yazıcak mevcut sistemde zaten katalog ve detaylı bilgilerinide paylaşabiliyorum benım amacım sadece fiyatlar gözüksün siteden hiçbirşekilde sipariş yada alış veriş yapılmayacak.

Prestashop Multi Currency (Çoklu Para birimi) modülüne ihtiyacınız var ve bildiğim kadarıyla bu modülün ücretsizi yok maalesef.