Jump to content

Yorum modülü

Recommended Posts

selam arkadaşlar öncelike çok güzel bi script olmuş yapan arkadaşların eleri dert görmesin..
Ve türkce olarak destek veren arkadaşlarımızınde alerini dert görmesin.,

Şimdi geleyim suala

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/2833/

Bu konudaki yorum modülünü bi türlü ekleyemedim yapan arkadaşımız veya yardımcı olabilecek bi arkadaşımız varsa Yardımlarını bekliyorum..

Şimdiden teş ederim.

Merhaba,

daha önceden 1.10 sürümünü kurulu ise önce bu modülü kaldırın, ve daha sonra 1.2 sürümünü kurun. (Dosyalar modül klasörüne atılacak.)

Kurduktan sonra modül ayarlarına girin ve Tab kutusunu aktif edin!

Not: Yorumlar çift kayıt ediliyor, bu sorun 1.30 sürümünde düzeltilecek.

Bir kaç tanede burda var, gerçi ilk verdiğim linkin aynıları.

İzlemek için tıkla...

Tşk ederim Peki bunun kurulumu için herhangi bi kodlama yapılacakmı yoksa direk modül olarak atıp aktifmi edecegiz..

İlgilendiginiz için Tekrar tşk ederim.

Merhaba,
yapmanız gereken sadece dosyayı themes klasörüne atmak ve yönetim panelinden yeni temayı aktifleştirmek.

Kolay gelsin...

İzlemek için tıkla...

Tşk ederim Peki bunun kurulumu için herhangi bi kodlama yapılacakmı yoksa direk modül olarak atıp aktifmi edecegiz..

Merhaba,
yapmanız gereken sadece dosyayı themes klasörüne atmak ve yönetim panelinden yeni temayı aktifleştirmek.

Kolay gelsin...

Anlayamadım ben modülü Modül Klasörüna attım Attım ve admin panelinden Modülü aktif ettim..

Ben bu modülü Kulandıgım temada kulanamazmıyım ?

İzlemek için tıkla...

Merhaba,

Kolay gelsin...

Anlayamadım ben modülü Modül Klasörüna attım Attım ve admin panelinden Modülü aktif ettim..

Ben bu modülü Kulandıgım temada kulanamazmıyım ?

Merhaba,

yorum modülü ürün sayfasında görünmekte, detaylı ürün sayfasına girdiğinizde sağ alt tarafta görünür.

Görünmedi bende product.tpl eklemem gereken bi kod var sanırım ..

Biraz ugraştım şöle bi sonuç aldım

<!-- MODULE : product_comments by Pierre-Yves -->
<style type="text/css">@import url(/modules/product_comments/css/module.css);</style>

<!-- / MODULE : product_comments -->

Bu kodu ekledim comments Cıktı ama içerik görünmedi Henüz bi sonuç alamadım ? Anlayamadım yardımlarınız için Tşk ler.

Merhaba,

herhan gibi bir kod eklemeniz gerekmiyor!
Sizin sürüm RC5 değilmi?
Farklı bir tema kullanıyormusunuz, bazı temalar ile çalışmayabilir. Daha prestashop final sürüme ulaşmadı. Fakat bende RC5 kurulu ve yorum modülü sorunsuz çalışıyor.

Herşeyi aktif ettim ama default temada çalışıyor sorun yok fakat kendi kulandıgım temada çalışmadı bende default temanın product.tpl sini kulandıgım temaya attım oldu ..

Çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı .

• Create New...