Jump to content

Skrypt nie działa na stronie produktu i cms


Recommended Posts

Witam!

Mam wklejony w footer.tpl skrypt, mianowicie jest to slide boczny(feedback - mrova).
Wszystko ładnie pracuje nie pierwszy rzut oka, ale gdy wejde na dowolnego cms-a lub karte produktu skrypt sie sypie, jakby jquerry przestało funkcjonować. Wywala mi gołe pola(divy) we footerze.

Wszędzie indziej działa, kategorie, koszyk, podsumowanie, sklepy, promocje itd.

Ze skryptem miałem trochę problemów, bo były konflikty, ale wszystko zostało zrobione. Zostały tylko te dwie rzeczy? Nie mam pojęcia czy coś koliduje z tym skryptem. Może w product.tpl lub gdzieś indziej muszę zajrzeć?

Z góry dzięki za porady.

Link to comment
Share on other sites

Już działa, w skrypcie miałem źle sciężkę zapisaną, nie byly to bezpośrednie linki.

Mam teraz inny problem, mianowicie nie działa mi naliczanie cen w zaleznosci od strefy.
Mam ustalone wojewodztwa i powiazane z nimi strefy. W koszyku wybierajac wojewodztwo nic sie nie zmienia, pewnie dlatego, że dla Europy mam ustalone 0zł, lecz gdy wyłacze Europe to przewoznik sie nie pokazuje.
Podejrzewam, ze pierwszy w kolejnosci jest brany pod uwage kraj, a Polske mam w strefie Europy.

Jakieś pomysły? Jak to rozwiązac zeby dobrze naliczało?

Link to comment
Share on other sites

Wyczyściłem smarty i cache w panelu, nic to nie dało.

U mnie wygląda to tak, że pomimo poprawnego dodania stref, województw itd, nadal po przejściu do koszyka pierwszy pod uwagę jest brany kraj i jego strefa.
Czyli jeśli w panelu zadeklarujemy Polske do strefy Europa(domyslnie) to wówczas trzeba ją włączyć u dostawcy aby się pokazał. Jeśli tak zrobimy to wówczas koszt ustalony dla Europy będzie się doliczać w koszyku ! 
Mimo, iż do wyboru są województwa to i tak nalicza się jeden koszt - koszt dla strefy domyślnego kraju.

Teraz pytanie, czy w ogóle da się standardowo zrobić naliczanie wysyłki po strefach?

Chyba się da skoro, znam kilka stron gdzie to działa prawidłowo, tylko że jest to na starszych werjsach 1.5, ja mam 1.5.6.2.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...