Jump to content

Jak na 100 x slevový kupon pro nové registrace?


devo

Recommended Posts

Ahoj všem. Potřebuji na jedné sponzorované akci rozdat 100 produktů se slevovými kódy na obalu. Problém je, že slevový kupon (nastavený pro všechny zákazníky) funguje jen pro stávající účty, ale ne pro nově (později) vytvořené (Presta 1.1.0.5). Nevíte prosím, jak to řešit?

A druhá věc, kterou jsem 2 hod. hledal i v angličtině, ale nenašel: jde nějak vygenerovat 100 voucherů automaticky? Nějaký modul? Aby nebylo nutné přidávat jeden kupon po druhém ručně. V minulosti jsem něco na téma "generate vouchers" viděl, ale teď to ne a ne najít. Díky za každý tip nebo zkušenost! :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj všem. Potřebuji na jedné sponzorované akci rozdat 100 produktů se slevovými kódy na obalu. Problém je, že slevový kupon (nastavený pro všechny zákazníky) funguje jen pro stávající účty, ale ne pro nově (později) vytvořené (Presta 1.1.0.5). Nevíte prosím, jak to řešit?

A druhá věc, kterou jsem 2 hod. hledal i v angličtině, ale nenašel: jde nějak vygenerovat 100 voucherů automaticky? Nějaký modul? Aby nebylo nutné přidávat jeden kupon po druhém ručně. V minulosti jsem něco na téma "generate vouchers" viděl, ale teď to ne a ne najít. Díky za každý tip nebo zkušenost! :)


Pokud nebudeš vybírat jmenovitě -pro koho je určen- bude později použitelný i pro později se registrující zákoše! Tohle je zatím problém který by bylo vhodné na 1.1.0.5 vyřešit - zatím novou verzi odmítám! Zákazníci kvitují především kredity za utracené peníze aj.

K voucherům:
také bych tuto možnost uvítal, v opačném případě lze nechat jeden kod pro 100x použití ale jen 1x na 1 zákoše, ten modul by mě ale i jinak zajímal! Zatím jsem jej nikde tady neviděl...
Link to comment
Share on other sites

Diky Bronikusi. Nejsem si ale jist, ze 100% vsemu z Tve odpovedi rozumim :) . Ok, poporade:

1) Automaticky generator vzdavam, hledal jsem ho skrz naskrz vcera cely den. Asi neni.

2) Kupony tedy vygeneruji jeden po druhem rucne. Nebo udelam jeden (100x pouziti 1x na zakose, jak rikas). Ale v obou pripadech je problem, ze ve verzi 1.1.0.5 funguje jen pro vsechny do te doby registrovane zakazniky, ALE NE PRO NOVE REGISTRACE! A to ja potrebuju! (Tys napsal, ze "bude později použitelný i pro později se registrující zákoše!" - tos myslel vlastnost v nove verzi 1.2.5? Ja 1.2 take ted nechci.) To jsem vcera zkousel, nejde to. Nevim proc, do tabulky ps_customer se prece pri registraci nic o voucherech parametrove nezapisuje. A v ps_discount je kupon s hodnotou 0 (pro vsechny zakazniky). Tak proc to neplati pro nove registrovane? Je to v zavislosti na datumech? Nevim, je pravda, ze tomu nerozumim:-P

V kazýdem pripade dekuji za spolupraci. Pokud by nekdo vedel, jak to v 1.1 rychle opravit, rad to cvaknu. (No, potreboval bych ty kupony v pristim tydnu nalepit na 100 krabicek kosmetiky na nejakej ples :)

Link to comment
Share on other sites

Uz jsem to rikal: potrebuji ty kupony PRED REGISTRACI!

Potrebuji napsat na vyrobek, ktery dostane anonymni adresat: "Pouzijte v e-shopu XY pri nakupu kod AAABBB555 a dostanete 10 % slevu na nakup".

No a problem je, ze kupon nastaveny "pro vsechny zakazniky" funguje jen pro stavajici ucty, NE PRO NOVE (coz potrebuji).

Link to comment
Share on other sites

Tak diky moc, newpresto!! Diky Tve poznamce jsem zkusil jeste jednou a ejhle :-) - skutecne funguje. (No nevim, proc mi to pred vikendem neslo, bud nejake momentalni nestandardni podminky nebo to holt bylo mezi zidli a klavesnici :) . V kazdem pripade diky vsem!!

Opravuji tedy: 1 kupon 100x pouziti, ale jen 1x na 1 zakaznika (a obecne kupony) funguje v 1.1 i pro nove se registrujici zakazniky. Jeste by to chtelo ten generator.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...