Jump to content

Problem z modułami


Recommended Posts

Witam, mam problem odnośnie nowych modułów. Używam Presteshop w wersji 1.5.6.1 po wgraniu modułu recznie po przez FTP nie widzę go w zakładce modułu, także więc nie mogę go zainstalować. Nie wiem dlaczego ale nie działa także opcja wgrania modułu po przez preste "Dodaj nowy moduł", może ktoś pomóc w tym problemie?

Link to comment
Share on other sites

Katalog z modułem, problem rozwiązany i tkwił on w tym, że po prostu w wyszukiwarce nie dało się go wyszukać ( Ona też nie działa ) a nie wiem dlaczego moduł zmienił nazwę na polską, zawsze po wprowadzeniu, jego nazwa była po angielsku. 

 

To nie jest mój sklep lecz znajomego i tak w ogóle nie wiem jak on działa. Sklep jest zainstalowany domyślnie w "/public_html", natomiast w nim jest zainstalowany jeszcze jeden w katalogu "/Sklep" i pobiera on dane niby właśnie z tego katalogu. Co najlepsze wszystkie ich pliki są takie same ( Nawet ID PA )  więc to jest jego kopia, ale np. Przy wrzucaniu zdjęć do slidera one pojawiały się w obu dwóch katalogach tego modułu - I w tym sklepie i w tym. Zresztą, nawet z zdjęciami w sliderze, ten sklep miał problem ponieważ gdy je uplodowałem to za każdym razem nie wchodziły a zamiast ich pokazywał się domyślny obraz - Znak zapytania na szarym tle, więc musiałem zresetować go i zmienić nazwę swoich plików na nazwę z tych domyślnych a następnie je nałożyć, także przez ftp. 

 

Ten sklep to porażka, chyba jedynie reinstalacja może mu pomóc. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...