Jump to content

Alt kategori resim ve ikonlarını nasıl görünmez yapabiliriz.

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki resimde de göründüğü gibi 3. ve 4. alt kategoriler kullanıcıların alışverişleri sırasında kötü ve pratik olmayan bir görüntü meydana getiriyor. 3. ve 4. alt kategori resim ve ikonlarını nasıl görünmez yapabiliriz? 

post-770415-0-02880000-1401737764_thumb.jpg

Edited by Oktay (see edit history)

• 2 weeks later...

Şahin bey merhabalar,

bu ara işler bayağı yoğunlaştığı için site ile çok fazla ilgilenemedim. Sizin hızınıza yetişmemize zaten olanak yok. :) Şimdi vermiş olduğunuz çözümü uyguladım, gerçekten işe yaradı. Tam istediğim gibi filtrede kategoriler gözüküyor, menüde kategoriler gözüküyor ama, sayfanın ortasında artık yok. Çok teşekkür ederim. Hızlı cevabınız ve ilginiz için. 

Tek bir problemim var, 2. kategori de artık gözükmüyor. Yani "Bilgisayar" --- altında da "Dizüstü, Tablet, Masaüstü, Oem, Sarf Malzeme" gibi alt kategorilerin bulunduğu 2. kategorinin sayfada gözükmesini, onun altındaki 3.ve 4. alt kategorilerin gözükmemesini istiyorum. Mümkünse, yapabilirsek sevinirim. Olmazsa da buda eskisinden daha iyi.

Teşekkür ederim.

tabiki sorun değil...zaten bende prestashop.com yöneticilerin, hesabımı silmesini bekliyorum...prestashopturkiye.com'dan rahatsızlar,..türkiye sayfasındaki bir uyanık moderator beni şikayet etmiş...ne kadar ön plana çıkarsam o kadar iyi... :)

Şahin Bey,

2. kategori de artık gözükmüyor. Yani "Bilgisayar" --- altında da "Dizüstü, Tablet, Masaüstü, Oem, Sarf Malzeme" gibi alt kategorilerin bulunduğu 2. kategorinin sayfada gözükmesini, onun altındaki 3.ve 4. alt kategorilerin gözükmemesini istiyorum. Mümkünse, yapabilirsek sevinirim.