Jump to content

Brak jquery - wszedzie


Recommended Posts

Witam.
Skorzystałem z ostatniego poradnika: dodawanie zakładek do produktu, wszystko było pięknie i ładnie do czasu jak zauważyłem że nie moge przyblizyc zdjęcia produktu, wszedłem na strone główną a tam ani menu, ani slider nie działa.
Zaktualizowałem wszystkie pliki z js, ale to nie przyniosło skutku; przywrocilem pliki z przed moich zmian (header, product.tpl) ale nic nie ruszyło.

Jakis pomysl?
Tutaj link do sklepu: LINK

 

Proszę o pomoc
 

Link to comment
Share on other sites

http://mypresta.eu/en/art/prestashop-16/product-tabs.html
Oprócz tego w pliku themes/default-bootstrap/modules/productcomments/tab.tpl dodałem drugie <li>, oraz w product.tpl diva od tego li (taka stała karta dla każdego produktu)

Oprócz tego dodałem do modułu atribute wizard thickbox aby powiekszał mi tekstury 
(pomijam juz ze w header.tpl dodałem dwa skrypty aby wysuwały mi się Kontakt i Palety - dwa dodatkowe divy)

Jak przestało działać to zamieniłem wszystkie pliki z oryginalnej instalki presty  z /js i /themes/default-bootstrap/js 

Edited by konrad1cs (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co mnie podkusiło, ale spakowałem to do jednego folderu i faktycznie przeinstalowałem sklep. Po odczytaniu Twojego postu przywróciłem pliki do katalogu podpiętego pod domenę i odziwo działa (wszystkie te same pliki oprócz header.tpl) z tym, że wcześniej jak zorientowałem się ze coś nie gra przywróciłem oryginalny plik, ale nie zadziałało. Czasami nie rozumiem dlaczego zmiany nie pokazują mi się od razu, nawet po wyczyszczeniu pamieci...
Dziękuję Ci za tą podpowiedz.
W którymś twoim poście w innym temacie poleciłeś żeby osadzać skrypty w {literal} {/literal} i tak też zrobiłem, wiec co mogło być przyczyną? poza tym jest jakiś lepszy sposób niż zastosowałem, aby zrobić taki wysuwany div ?
 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...