Jump to content

Meta dane na zdjęciu kategorii


Recommended Posts

Witam,

 

Po wypełnieniu meta danych w moim sklepie (Presta 1.6.0.5), na stronie dowolnej kategorii pojawiają się meta dane na zdjęciu głównym kategorii. Wybierając kategorię jest dobrze tylko na początku (wyświetla się tytuł kategorii) natomiast po wciśnięciu któregokolwiek z filtrów po lewej stronie (kolor, rozmiar...) zamiast tytułu kategorii zaczyna się wyświetlać meta tytuł i meta opis.

Czy ktoś wie jak to naprawić?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Może ewentualnie jakaś wskazówka gdzie szukać przyczyny? w którym pliku?

 

Jakiekolwiek pomysły....

Przyczyną na pewno jest jakiś gówniany wynalazek który zainstalowałeś ostatnio.

Ten śmieć nadpisuje Ci oryginalne klasy css PrestaShop.

 

Wyłącz ostatnio instalowane wynalazki i będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

noo i łatwiej będzie powiedzieć co jest grane gdy uzyska się dostęp do sklepu ;)

tak swoją drogą to już chyba gdzięs to widziałem na forum, i nie jest to kwestia śmieci, tylko samego modułu block layered

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o śmieci to pousuwałem wszystko co było zbędne a pozostało po tworzeniu sklepu. Dodatkowo powyłączałem wszystko co zainstalowałem dodatkowo i nie pomaga.

 

Opisy na zdjęciu są zdefiniowane w category.tpl natomiast jakiekolwiek dotknięcie filtrów nawigacyjnych (blocklayered) powoduje trwałe wyświetlenie meta danych na zdjęciu kategorii. 

 

Sklep na razie jeszcze jest na lokalu i trochę się obawiam umieścić go w sieci z takim "flekiem"  ;)

 

Nie przypominam sobie natomiast, żebym modyfikował kategorie a tym bardziej filtry. Jedyne co zmieniałem to css ale wątpię żeby to miało wpływ na wyświetlanie danych. Przy okazji usuwania śmieci miałem do zainstalowania aktualizację filtrów i ja wykonałem ale to również nie pomogło.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...