Jump to content

dokładniejszy formularz przy zakupie


jacek_mal

Recommended Posts

Witam, CZY JEST jakis Moduł ktory umożliwia wprowadzenie zmian w formularzu Przy zakupie produktu?

Chodzi o, aby Zeby byla MOŻLIWOŚĆ wprowadzenia dokładnych Danych osoby kupującej i osobny na Dane osoby ktora Ma dostać przesyłkę. 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wszystko zależy co rozumiesz przez "dokładne" dane, bo póki co formularz umożliwia wprowadzenie dość rozubdowanych danych klienta. Już teraz możesz zdefiniować komu wysłać paczkę i na kogo wystawić rachunek

Link to comment
Share on other sites

Prestę rozkminiam dopiero drugi dzień, nie mogę z poziomu panelu zmienić ustawień w formularzu...chodzi mi o to żeby był jeden formularz z danymi kupującego takie jak imię, adres, telefon a pod nim drugi formularz z takimi samymi danymi do wysyłki, ponieważ w moim przypadku dane kupującego i dane adresata zazwyczaj są inne.

Można to zmienić z poziomu panelu administracyjnego czy trzeba szperać głębiej?

Link to comment
Share on other sites

rozwiązałem to w inny sposób... pozmnieniałem trochę w tłumaczeniu słówek, tylko że pojawił się problem. Pole z nazwiskiem zmieniłem na nr telefonu, tylko że nie chce mi formularza puścić bo w polu trzeba wpisać litery a nie cyfry, da radę to jakoś obejść?

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem po co wykonujesz jakieś dziwaczne kombinacje?

Przecież presta w STANDARDZIE ma coś takiego jak adresy wysyłkowe klienta.

Klient może sobie zdefiniować sto tysięcy :) adresów wysyłkowych, a każdy taki adres może posiadać dwa numery telefonów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...