Jump to content

input w formach płatności


Recommended Posts

Witam, 

 

Chcę zrobić inputa radio w procesie zamawiania przy płatnościach zamiast obrazów przy "payu" oraz "cashondelivery" 

 

Problem pojawia mi się w przesyłaniu do form poprawnego linku potwierdzenia. 
Na kodzie będzie może lepiej to widać (skrócone do najważniejszego, by było lepiej czytelne):

 

plik order-payment:

<form action="" onsubmit="return doSubmit(this)" name="myForm"> 
  <div id="HOOK_PAYMENT">{$HOOK_PAYMENT}</div>
  <p class="cart_navigation"><a href="{$link->getPageLink('order', true, NULL, "step=2")}" title="{l s='Previous'}" class="button">« {l s='Previous'}</a>
  <input type="submit" value="Potwierdzam" id="or_sum" class="button_large"></p>
</form>

moduł cashondeliveryplus - plik payment.tpl, oraz moduł payu  - plik payu.tpl

<p class="payment_module">
  <input style=" margin: 0 10px; float: left;" type="radio" id="site_cashondeliveryplus" name="url" value="{$link->getModuleLink('cashondeliveryplus', 'validation', [], true)}" onclick="pay_cashondelivery()"/>
  <label for="site_cashondeliveryplus">{l s='Pay with cash on delivery (COD)' mod='cashondelivery'}</label>
</p>

<p class="payment_module">
  <input style=" margin: 0 10px; float: left;" type="radio" id="site_payu" name="url" value="{$module_dir}payment.php" onclick="pay_payu()"/>
  <label for="site_payu">{l s='Pay by PayU.pl' mod='payu'}</label>
</p>

skrypt w cart-summary.js

function pay_cashondelivery(){
  var x=document.forms.myForm
  return x.action="{$link->getModuleLink('cashondeliveryplus', 'validation', [], true)}"
}
function pay_payu(){
  var x=document.forms.myForm
  return x.action="modules/payu/payment.php"
}

O ile przy payu poprawnie link zwraca, to mam problem przy odbiorze osobistym. Takiej formy skrypt nie chce zaakceptować.

Natomiast jeśli link identycznie przykleję do form action to działa. No, ale to nie na tym polega.

Ma ktoś pomysł jakby to naprawić, aby zaczęło działać?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...