Jump to content

[Çözüldü] Kurulumdan Sonra Beyaz Sayfa (Her şeyi denedim.)

Recommended Posts

1.6.0.6 sürüm kurulumu yaptığım sitede, hem admin panelinde hem de mağazada beyaz sayfa açılıyor.

MYSQL'i, 5.2, 5.3, 5.4 ve 5.5 sürümlerinde denedim. Register global ve maximum upload size gibi ayarları forumda ve diğer kaynaklarda olduğu ayarlayıp tekrar yükleme yaptım ancak sonuç değişmedi. 

cPanel ve FileZilla kullanıyorum.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Edited by Pervaneves (see edit history)

• 1 month later...

en son türkçe sürümde yer alan sistemde kurulum yaparken dosya izin işlemi yapıyormuyuz ingilizce olarak kurulum yapıyorum fakat admin açılıyor ana sayfa beyaz kalıyor.

• 2 months later...

Yaşadığınız sorun sitenizin config.php sayfasında 132.satırda kaynaklanan "PS_LOCALE_LANGUAGE" ibaresinden kaynaklanmaktadır. Bu yazı "tr" olarak değiştirdiğinizde siteniz sorunsuz bir şekilde açılacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

Bu işlem geçici bir çözümdür ilerleyen zamanlarda başka alanlarda sorun yaşayabilirsiniz... 80-100 kişilik bir geliştirici ekibi bu kodu buraya koyduysa bir nedeni vardır...her zaman standart kurulum neyse onu takip etmenizde fayda vardır....

• 1 month later...

/home/domainadınız/public_html/config/config.inc.php” dosyasını açın ve şu satırı bulun.

setlocale(LC_CTYPE, $locale.’.UTF-8′, $locale.’.utf8′);

daha sonra

//setlocale(LC_CTYPE, $locale.’.UTF-8′, $locale.’.utf8′); “Olarak değiştiriniz”

yani o satırın başına // koyun probleminiz çözülecektir.

Edited by psatha (see edit history)
  • Like 1

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

prestashop_1.6.0.9 versiyonunu kurmaya çalışıyorum malesef ki bir türlü kuramadım. türkçe denedim olmadı ingilizce denedim olmadı. error.log oluşmuyor.

Son olarak sayfanın kaldığı yer 

1. Create settings.inc file
  2. Create database tables
An error occurred during installation...

You can use the links on the left column to go back to the previous steps, or restart the installation process by tıkla

Edited by rizecity (see edit history)