Jump to content

Problem ze stopką i nav


Recommended Posts

Po aktualizacji do Presty 1606 nie mogę zapanować nad dwoma elementami strony, to stopka oraz nawigacja z topa, które próbuję doprowadzić do stanu z czystej presty 1606.

Wyglądają tak:

stopkazle.png

 

 

 

paseknavzly.png

 

Względem "czystej" presty w stopce wszystko podjechało do góry, a pole Informacje o sklepie mimo wypełnienia nie pojawiły się.

 

W pozycjach nie mogę nic doczepić do "display nav" ba nawet czegoś takiego nie ma.

 

Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić i przywrócić?

Link to comment
Share on other sites

Czyli jeśli nie chcę newslettera, to muszę obniżyć sobie sam w global.css? ok

 

A co z informacjami o kontakcie? i tym display nav? Nie mogę nic doczepić do niego "Ten moduł nie może zostać przeniesiony do tego zaczepienia."

Link to comment
Share on other sites

najprawdopodobniej masz stary moduł kontaktu, spróbuj pobrać nową paczkę presty i zastąp pliki modułu

dodatkowo skopiuj te z /themes/default-bootstrap/modules do tej samej lokalizacji w Twojej instalcji

 

Twoja aktualizacja wygląda na niekompletną (brakuje nowych modułów + override plików modułu w szablonie)

Link to comment
Share on other sites

zatem najprawdopodobniej próbujesz podpiąć tam nie ten moduł co trzeba ;)

prestashop posiada kilka modułów z "kontakt" w nazwie, ten który tam powinien się znaleźć wygląda tak:

6ZKSGc8.png

 

ten drugi nie może być podpięty (bo nie wspiera tego hooka). ten drugi, czyli ten:

nknA5qE.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...