Jump to content

Thema ihtiyuacım var ücreti neyse görüşelim

Recommended Posts

Merhaba safa. İlgin için teşekkürler. verdiğin linkdeki themaları inceledim aslında pekde inceleyemedim çünkü sadece resim olarak ekran görüntüleri var demo olarak incelenecek bir alan vermiyorlar. ama gördüğüm kadarıyla pek albenisi olan bir thema yok. Bu konu benim için citten önemli sitemde ücretli bir çok geliştirme yaptırdım ve şuan sitem 1 yıldır aktif satış yapıyor ve görsel anlamda yetersiz kaldığını düşünüyorum.

kardeş teşekkür ettim;
ancak bir show sitesi yapmıyoruz eğer siten satış yapıyorsa ve kullanışlıysa hiç değiştirme bence. çünkü amaç satış yapmak benim da 3 tane sitem var prestahopla ve 3ündende memnunum , en büyük alışveriş sitelerine bak aslında görünüşe fazla önem vermiyorlar, aslında bence en önemlisi kullanışlık. ama yok temayı değiştirecem diyorsan ordaki temaları incele derim ben çünkü onlar prestashop geliştiricilerinin onay verdiği temalar, yoksa tema değişikliğinde sitenin seo su mahvalur.

kolay gelsin

Üstad benim aradığım öyle çok alengilli panayır yeri gibi bir tasarım değil sade kolay insanı yormayan güncel renklere sahip bir thema. SEO konusunda prestashop çok iyi. hatta iyi demek az kalır muhteşem. thema ile seo nun bozulabileceğini bilmiyordum uyardığın için teşekkürler. Eğer bu konuda profesyonel bir arkadaş bulabilirsem bu konuda dikkat etmesi gerektiğini mutlaka söylerim.

• 2 weeks later...
bende bir 2 tane güzel tema var aradığın bu tarz bişeymi www.arizatespitcihaz.com ve siten ne üzerine olacak mobilya elektronik vb gibi

Tema guzelde ustteki flash animasyon oldurmus bu temayi. alinma sadece fikrimi soyledim. ama temayi cok begendim.....

• Create New...