Jump to content

Problem z wyświetlaniem bloków i modułów


Recommended Posts

Witam. Mam następujący problem - skonfigurowałem w pozycjach wszelkie wykluczenia dla wyświetlania bloków na danych stronach, lecz nic to nie dało. Dla przykładu - ustawiłem blok kategorii, aby wyświetlał się na stronie głównej, stronie kategorii oraz karcie produktu - wyświetla się jedynie na stronie kategorii. Mam również problem z blokiem z danymi kontaktowymi (staticblock z Optima theme, wyświetla się jedynie na stronie głównej) oraz blokiem nakładania filtrów nawigacyjnych - ten się nie wyświetla nigdzie. Nie potrafię sobie poradzić z tym problemem. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Link to comment
Share on other sites

blok kategorii w prestashop 1.6 ma specyficzne działanie, z góry ma ustawienia takie, że wyświetla się jedynie na stronie kategorii która ma subkategorie. 

 

Blok filtrów nawigacyjnych wyświetla się jedynie na stronach kategorii (listingi produktów) - w tym przypadku również nie możesz decydować zabardzo gdzie go wyświetlić - dodatkowo musi być skonfigurowany (zdefiniowane filtry) aby zaczął się pojawiać

Link to comment
Share on other sites

Na początku gdy ustawiłem blok kategorii tak, aby wyświetlał się na stronie głównej, to nie było z tym żadnych problemów (wyświetlał się zarówno na stronie głównej, na stronie kategorii oraz karcie produktu), aż pewnego czasu po prostu zniknął z tych stron i już nie chce się wyświetlać... ;-) Na prawdę nie da się nic z tym zrobić, aby wyświetlał się na stronie głównej? Co do bloku filtrów nawigacyjnych - wchodząc nawet w listę produktów (moduł ma zdefiniowane filtry) blok się nie wyświetla...

 

EDIT:

 

Teraz dla przykładu blok kategorii wyświetla mi się, gdy wchodzę na kartę produktu, a nic nie zrobiłem... Nie rozumiem od czego to zależy.

Edited by digites (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...