Jump to content

Wrzucanie produktów za pomocą jednego pliku


DreamGraphics

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

mam pytanie do Was drodzy użytkownicy. Chciałbym wiedzieć, czy da się w jakiś sposób wprowadzać zmiany w sklepie przy wrzucaniu produktów, zmiany ich atrybutów (cena, ilości), np za pomocą ściągnięcia pliku (np excela) i zmiany w nim danych ,a następnie wrzucenie go na sklep co automatycznie pozmienia atrybuty w produktach, żeby nie było trzeba wchodzić w każdy z osobna i w nim dokonywać zmian?

 

Pozdrawiam  :)

Edited by DreamGraphics (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

 

mam pytanie do Was drodzy użytkownicy. Chciałbym wiedzieć, czy da się w jakiś sposób wprowadzać zmiany w sklepie przy wrzucaniu produktów, zmiany ich atrybutów (cena, ilości), np za pomocą ściągnięcia pliku (np excela) i zmiany w nim danych ,a następnie wrzucenie go na sklep co automatycznie pozmienia atrybuty w produktach, żeby nie było trzeba wchodzić w każdy z osobna i w nim dokonywać zmian?

 

Pozdrawiam  :)

Up

Link to comment
Share on other sites

Modyfikacja jest możliwa kwestia tylko rozpatrzenia najlepszego rozwiązania dla Ciebie.
Chyba najlepszym ale najbardziej pracochłonnym byłoby zrobienie tego przez webapi.
Lub przetwarzanie jakiegoś pliku textowego w php i aktualizacja bazy. Ja akurat na jednym sklepie przetwarzam główne atrybuty za pomocą txt i na bazie głównego przeliczam pozostałe w zapytaniu sql

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...