Jump to content

Moduł azgallery - problem z lightboxem


Recommended Posts

Witam,

Pobrałem i  zainstalowałem moduł azgallery i nie działa mi lightbox - wygasza cały ekran. Zdjęcia produktów są ok, a galeria tak się wyświetla że foto jest za tłem. Czy ma ktoś z was pomysł jak to naprawić ?

Dzięki

post-586821-0-85475100-1400849763_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vekia a możesz coś więcej pomóc bo kombinuje i rożną wartości wpisuję i nic nie pomaga, jedynie jak wpiszę wartość 1 to header mam podświetlony a nie foto.

przeoczyłem Twoje odpowiedzi, dlatego warto cytować ;) bo wtedy dostaje powiadomienie :)

 

możesz wyłączyć CCC dla CSS (adv. paramters > performance)

w chwili obecnej Twoje pliki css są zminifikowane do jednego, więc ciezko sprawdzic style css

Link to comment
Share on other sites

przeoczyłem Twoje odpowiedzi, dlatego warto cytować ;) bo wtedy dostaje powiadomienie :)

 

możesz wyłączyć CCC dla CSS (adv. paramters > performance)

w chwili obecnej Twoje pliki css są zminifikowane do jednego, więc ciezko sprawdzic style css

 

Już

Link to comment
Share on other sites

w stylach wklej coś takiego:

#lbCenter {
	position: absolute;
	z-index:2!important;
	overflow: hidden;
	background-color: #fff;
}

efekt:

ogVZcLd.png

super dziekuję działa ale.... nadal jest header wyświetlony razem ze zdjęciem i nie pokazują sie strzałki do przewijania zdjęć ale lepsze to niż to co było

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje działa. Zmieniłem indeksu oo w globalnym Jak pisałeś iw pliku slimbox2 indeks-z zmieniłem z auto na 1 i żartować ok TYLKO NIE widac jeszcze zdjecia 1 Z ...... żart wygaszone ... ciemnym piwem I TAK JEST ok BARDZO dziekuje

Edited by Mariuszpn (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 

krok po kroku i dojdziemy ;)

Twój header ma z-index:5003

#header {
z-index: 5003;
}

zmniejsz go do 1

 

global.css

 

bardzo dziekuje działa. Zmieniłem indeksu-1 w global Jak pisałeś i w pliku slimbox2 indeks-z zmieniłem z auto na 1 i żartować ok tylko nie widac jeszcze zdjecia 1 Z ...... i tak jest ok BARDZO dziekuje

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

w stylach wklej coś takiego:

#lbCenter {
	position: absolute;
	z-index:2!important;
	overflow: hidden;
	background-color: #fff;
}

efekt:

ogVZcLd.png

Witam mam ten sam problem co MARIUSZPN.

Niestety po dodaniu do stylów tego fragmentu nic się nie zmienia, zdjęcie nadal jest przykryte przez tło.

Możecie rzucić okiem co jest nie tak

http://motoanrad.one.pl/index.php?fc=module&module=azgallery&controller=gallery&live_configurator_token=e6e8cc2250288deff4ae5acc122d2b1d&id_shop=1&id_employee=1&theme=theme9&theme_font=

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...