Jump to content

Kolor TopBlockMenu oraz tła


Recommended Posts

Witam.

 

Piszę z prośbą o pomoc w sprawie zmiany koloru tła oraz block top menu. Jeżeli chodzi o block top menu chciałbym zmienić kolor na jaki się wyświetla po najechaniu na kategorie. Zauważyłem, że z strony administratora po wejściu na "Mój sklep" (znajduje się w górnym prawym rogu w pasku) można zmienić kolory tła, oraz BlockTopMenu (i innych) z gotowych szablonów. Może prostszym sposobem było by dodać swój szablon? Z góry dziękuje za pomoc.

 

Z poważaniem:

Kacper Sz.

Link to comment
Share on other sites

zmiana tła - tła ;)

http://cart-help.com/topic/63-background-change-in-prestashop-16/

 

 

co do zmiany tła buttonów w menu

nie do końca jest tak, że ten kolor jest do innych rzeczy ;)

 

jest tak tylko w przypadku gdy korzystasz z szablonów. jeżeli z nich nie korzystasz, kolor tła jest 'przechowywany' w:

.sf-menu > li.sfHover > a, .sf-menu > li > a:hover, .sf-menu > li.sfHoverForce > a {
background: #333333;
border-bottom-color: #666666;
color: white;
}

plik: themes/default-bootstrap/css/modules/blocktopmenu/css/superfish-modified.css

Link to comment
Share on other sites

Jest problem - gdy wchodzę w folder "blocktopmenu" nie znajduje się w nim folder css - tylko plik tpl. Za to znalazłem go w deglou bootster- > css -> modules> blocktopmenu -> css 

Lecz jednak po zmianie nic się nie dzieje :) może trzeba poczekać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dlatego wspomniałem o tym, czy korzystasz z szablonów live editora

jeżeli tak, zmiany musisz wprowadzać w pliku wybranego szablonu, w przeciwnym wypadku nie zadziałają.

 

chyba, że do kodu dodasz !Important;

.sf-menu > li.sfHover > a, .sf-menu > li > a:hover, .sf-menu > li.sfHoverForce > a {
  background: #333333!important;
  border-bottom-color: #666666!important;
  color: white!important;
}
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...