Jump to content

Blok kategorii nie wyświetla się na karcie produktu


anotheros

Recommended Posts

Witam,

 

zbudowałem pierwszy sklep oparty na Presta i jak to zwykle bywa, nie mogło obejść się bez problemów.

 

Sklep znajduje się pod adresem www.beki.com.pl. Mam problem z rozwijanym menu kategorii w lewej kolumnie. Blok działa elegancko wszędzie oprócz strony z kartą produktu. Na przykład tu:

http://beki.com.pl/ciagniki-rolnicze/38-filtr-paliwa-oem-1013890m1-1013891m1.html

nie wyświetla się.

 

Korzystam z przeglądarki Chrome i kiedy kliknę "zbadaj element", menu magicznie pojawia się i działa jak należy. Patrząc w kod strony cały czas tam jest i wszystko wygląda w porządku.

 

Przeszukałem już wiele podobnych tematów i żadne rozwiązanie nie działa dla mojego sklepu.

Próbowałem grzebać w pliku blockcategories2.tpl i jedyne co udało mi się osiągnąć to widoczne, ale nie zwinięte menu (bez przycisków zwijania).

 

Jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Moduły > Pozycje

Sprawdź czy "Blok kategorii" jest doczepiony do DisplayLeftColumn.

Jeśli jest to wejdź w edycję tego modułu dla hooka DisplayLeftColumn i sprawdź czy nie jest wykluczony dla "product" (wyjątki to się nazywa).

Link to comment
Share on other sites

Moduły > Pozycje

Sprawdź czy "Blok kategorii" jest doczepiony do DisplayLeftColumn.

Jeśli jest to wejdź w edycję tego modułu dla hooka DisplayLeftColumn i sprawdź czy nie jest wykluczony dla "product" (wyjątki to się nazywa).

 

Tak, jest podpięty, wyjątków brak. Problem w tym, że ten blok tam jest (w kodzie strony) tylko się nie wyświetla. Nie mogę znaleźć powodu dlaczego tak się dzieje..

Link to comment
Share on other sites

Problem rozwiązany. 

Błąd powodował moduł "productcomment". Komentarze do produktów nie są mi potrzebne, i tak miałem wyłączyć. Ważne, że działa.

 

Dzięki za podpowiedź, widziałem ten syntax error wcześniej i nie zwróciłem na niego uwagi :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...