Jump to content

Platba v hotovosti při osobním odběru v1.2


jist

Recommended Posts

Zdravím, funguje Vám Platba v hotovosti při osobním odběru v1.2? Nechce se zobrazovat ve výběru plateb. Modul je nainstalovaný, jen nejde zaškrtnout k dané měně. Nebo jak řešíte osobní odběr? díky

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zdravím, funguje Vám Platba v hotovosti při osobním odběru v1.2? Nechce se zobrazovat ve výběru plateb. Modul je nainstalovaný, jen nejde zaškrtnout k dané měně. Nebo jak řešíte osobní odběr? díky


U mňa funguje bez problémov - PS 1.2.5.0. Neviem či u tohto modulu alebo iného som však robil nejaké zmeny ktoré som neevidoval preto posielam verziu priamo z mojej ostrej inštalácie (casonpickup).

Aby sa tento spôsob platby neplietol s ostatnými možnosťami dopravy tak používam ešte patch Obmedzenie dopravcov (payment_carriers_restrictions).

Nezabudnite upraviť súbor config.inc.php podľa návodu!

cashonpickup.zip

Payment_Carriers_restrictions.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No ne, já myslela přímo ten import do databáze, protože jsem to v životě nedělala. Ale dogooglovala jsem se k návodu, takže si odpovím sama, pokud by někdo byl takový dummy jako já, a potřeboval to vědět. V administarci phpmyadmin vyberu databázi, ve které mám nainstalovaný prestashop > kliknu na volbu import > v počítači vyberu (patřičně upravený) soubor s koncovkou sql, a potvrdím. A ejhle, databázový chlíveček (nebo co to je) je tam kde má být.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Já vím, ale někteří jsme prostě "uživatelé"


Jak to mám pochopit? Instalace PS je dělaná snad i pro opice, to musí zvládnout každý. Pokud je problém s modulem, lze to taky vyřeišt, ale když nevíme čím to editovat... bude problém už někde jinde! Někdy mám pocit, že to fakt PS rozjíždíte né jako uživatelé, ale jako někdo, kdo chce prostě mít ten "svůj" e-shop. O doplňcích jako Obchodní podmínky, Kontakt ap. už se nikdo moc nezajímá víme?

!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...