Jump to content

Uprava/oprava produktu v jiz vytvorene objednavce.


vigel

Recommended Posts

Ahoj,
Mam verzi 1.1.0.5 a v celku by se mi hodilo to abych mohl v jiz vytvorene objednavce delat zmeny typu.
1/ pridani / odebrani produktu
2 / uprava atributu daneho produktu.
3/ zmena platby
4/ zmena dopravce

da se rict prekopat celou objednavku.

Jsem ochoten i zaplatit.Kdyz tak PM pls

Link to comment
Share on other sites

To by sa zišlo asi každému. Dufajme že to do PS pribudne čo najskôr. Ja na to čakám tiež. Podľa mňa to tam malo byť už od prvej verzie.


Co tady fňukáte?
Na dodatečné upravení objednávky v administraci před samotným expedováním je již modul, jenže hledejte to, já sám nevím kde ho mám! Jeden zahraniční website za to chce snad 30 EUR ale někdo to v Polsku pustil jako free.. kouknem!
Link to comment
Share on other sites

To by sa zišlo asi každému. Dufajme že to do PS pribudne čo najskôr. Ja na to čakám tiež. Podľa mňa to tam malo byť už od prvej verzie.


Co tady fňukáte?
Na dodatečné upravení objednávky v administraci před samotným expedováním je již modul, jenže hledejte to, já sám nevím kde ho mám! Jeden zahraniční website za to chce snad 30 EUR ale někdo to v Polsku pustil jako free.. kouknem!

super a dej vedet
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ačkoliv jsem hledal seč jsem mohl, nikde jsem na nic podobného nenarazil. Čert ví jestli vůbec ten modul existuje. Pokud někdo máte alespoň vodítko kde ho splašit, dejte prosím vědět.


taky jsem nenasel ,nakonec jsem zaplatil kodera a mam to.
Link to comment
Share on other sites


taky jsem nenasel ,nakonec jsem zaplatil kodera a mam to.

Určitě ten modul není k dispozici, prošmejdil jsem na zdejším fóru každý kout, zapojil i pana Googla, ale kde nic tu nic.
Nezbývá než si též najít nějakého schopného kodéra.
Nutí mne to ale k otázce, zda-li by nešlo od vás odkoupit již hotový modul, který jste si nechal naprogramovat?
Link to comment
Share on other sites


taky jsem nenasel ,nakonec jsem zaplatil kodera a mam to.

Určitě ten modul není k dispozici, prošmejdil jsem na zdejším fóru každý kout, zapojil i pana Googla, ale kde nic tu nic.
Nezbývá než si též najít nějakého schopného kodéra.
Nutí mne to ale k otázce, zda-li by nešlo od vás odkoupit již hotový modul, který jste si nechal naprogramovat?


ee nedam hlavne se nejedna o modul ,ale o upravu souboru.
jen poradim hledejte tady uzivatele HAVAJ ( je to borec s kterym se da mluvit a hlavne co se tyce penezenky... tak se to da :-) )
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...